Güle güle Beyaz Pırpır

@Sithnecro Saolun hocam çok teşekkür ederim.Planlarıma göre haziranı bulacak gibi almam.Biraz donanım olsun bu sefer istiyorum.😊😊

golf6 satıldı.

0caa530037d2d9070608e462292673a6.jpg
c477c1e3b9bff5697e5d78217f9904e8.jpg
d4f61e08bc9976e44255fe739e6450ff.jpg
biri araç teslim fotosumu dedi.

golf6 satıldı.

Her iki tarafa da hayırlı olsun.

İnşallah alan sahibi de iyi bakar Wolsburg canavarına.

Üzülmeniz normal :(

Allah daha iyisini versin, 7 versin gülümsetsin sizi :)

@calik saolun hocam.4 ocakta golf6 mı sattım bugünde 2016 golf7 comfort skp ve ışık paket aracımı aldım.ortalığı pek verveleye vermedim sipariştir falan diye.
ddbe5edde3fbf0e2a1914471c4ccd191.jpg

golf6 satıldı.

@slck hocam,hayırlı olsun, keyifle kullanın.

Sent from my iPad using Tapatalk

Oh ne güzel, hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah, şimdi çok sevindim.

Maşallah nazar değmesin.

@slck hocam aracınız hayırlı olsun. Kodlanacak bir Golf daha geldi desenize [emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah kazasız belasız :)

@slck hayırlı olsun hocam

@slck hayırlı uğurlu olsun, en elzem donanımlar var [emoji106] güzel keyifli yolculuklar

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. Ben de Golfü alırken önceki sahibi vedalaşırken Golfe sarılıp öpmüştü. :D

İyi dilekleri için@MSE@Onur @Şefik@enpisagor@KabileReisi@Olcay@ewdal çok teşekkür ederim.

Kısa bir özet geçicem.

Forumu takip eden arkadaşlar biliyordur 4 ocak 2016 da golf6 trend 2012 model aracımı satmiştım.aslında haziran gibi araç almayı düşünüyordum fakat bir şekilde parayı ayarlayıp hesap kitapta çok fazla yaparak 14 şubatta çorlu bayiine gittik ve araç olup olmadığını sorduk.nisan ayı sonunda bir araç geleceğini öğrendik ve kendime onu opsiyonlattım 1000 tl kapora vererek.bundan sonra hiç bir takip numarası falan hiç birşey almadan 1 ay böyle geçti.10mart gibi bir yakınım sayesinde mercan oto ile görüşme durumum oldu ve aynı özelliklerde bir araç olduğunu hatta gemide dediler 22 martta teslim edeceğini söylediler.bundan sonraki süreçte ilk siparişin iptali ve diğer bayii ile anlaşma olmuştur.araç 1.2 tsı beyaz comfort skp ve ışık paketlidir.66250 ye gelmiştir.kasko axa 780 full dur.trafik 400 küsürdür.aracı çom beğendim gerçektende çok farklı sessiz.bu arada aracı değiştirmemde canın da etkisi vardır.zaten düşünüyordum can golf aldı sattı ikinciyi sipariş verdi aaaaa dedim bu iş böyle olmaz ve bu işe girişmiş oldum.çokta iyi oldu????

2016 golf7 1.2 tsı comfortline sürüş komfor ve ışık paket

Geri
Üst Alt