Güle güle Beyaz Pırpır

Teşekkür ederim@fcsrn @Rust

Arkadaşlar bir düzeltme yapıyorum kasko axa 780 tl 9 taksit.trafik 360 tl 3 taksittir.Önceki kaskoyu dewam ettirmekteyim sistemde böyle çıktı.full kaskodur.

@slck  Değerli Selçuk hocam, yazıdaki Can benim galiba :D  bu Can deli biraz :mad:  

Benim golf hikayem karışık, 2013 Aralık ayında aldığım golf'ü 7,500 km de Euro 6 motorlar çıktı diye 18 ay sonra 2015 haziran ayında sattım, ağustosta yeni siparişim gelmişti, ulen dedim Can, sen Can Tavan istiyordun, :D  bunu da 3 ay 1250 km kullanıp, sattım, yine okula otobüs ile gittim, geldim, gemi yolu gözledim, gece 23 sırasında tırdan aracın inişini videoya aldım :D   6 Ocak 2016 günü yeniyi alabildim. Şuan Can Tavanlı Candan ile çok mutluyuz.  :('

Allah hepimize, mutlu ve güzel yolculuklar nasip etsin :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun Kazasız Belasız Güzel Günlerde kullanın...

@enpisagor evet can kardeşim bu can sensin.hatta golftürkiye net tede yazmıştın aracımı satsammı yeni alsammı diye.bende yorum bile yapmıştım zorlsmazsa al falan diye.işte bende bundan sonra kararımı tam olarak verdim ve bu işe giriştim.benimde amacım çok fazla açılmadan aracı yenilemek oldu.tabi can tavan u led olsa çok daha iyi olurdu ama bu seferde bu yıl tatil hiç birşey yapamazdım daha 4 5 ayda araba alamazdım.1.2 motor hakkındaki yorumlarında tam yerinde ben 1.4 122 den gelmeyim pek fark göremedim tabi 110km/h i geçmedim dün gelirken edirneden.ortalamamda 5.1 di.????

2016 golf7 1.2 tsı comfortline sürüş komfor ve ışık paket

@slck

Tekrar hayırlı uğurlu olsun, süper :) söylediğim gibi en elzem donanımları almışsınız, artık Bluetooth da var, aracınız şahane maşallah. 1.2 konusunda hiç şüpheniz olmasın, en ufak sıkıntı olsa ailemle 4. Kez gidip 1.2 tsi almazdık sanırım :)

Euro 6 ya geçiş olunca birazda olsa 5ps farkı gördüm, şöyle özetleyebilirim ki, yaylaya giderken uzun yolda cc ile 100 km hızda giderken 6. Vitesten 105 olan aracımda 5 e geçtiğim bir nokta da 110 luk olan ile çok rahat 6. Vites ile devam ediyorum, çok belli olmamakla beraber de ilk kalkışta biraz fark var.

Tüketim konusunda 1.4 ten ortalama 1 litre az yakacak araç, ben çoğunlukla tek veya iki kişi oluyorum, Adana için şehir içi ortalamam 6.3 , uzun yolda 5 civarı, tabii bildiğiniz gibi ilk 3-4 bin km rodaj vb. Nedeni ile biraz tüketim fazla olmakta, hatta ilk fabrika yağı değiştikten sonra, yani 15.000 km de düzene biniyor, ama biz 15 bini pek göremedik :D kısmet olursa bu aracı satmayıp bineceğim, en azından golf 8 e kadar kendime söz verdim :)

Selam ve sevgilerimle,

Adana'ya yolunuz düşerse başımın üzerinde yeriniz var.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

b5afc8db6879981f7f86ded7296d22c7.jpg
Arkadaşlar bu da aracımı almadan önce başka bayiiden araç opsiyonlatmıştım ya onun iptal kağıdı.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@silvershadow murat hocam %2.5/3.5 indirim alanlar var gördüğüm kadarıyla bayii indirimi olaral.ben ne kadar indirim almışım.sordum kaça yaparsın en son o kadar.66250 ye aldım.konfigire imzamda var.??

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt