Benim Ateca

@yusuf hocam, meraktan soruyorum. Pla gerekli mi? Kaç kez kullandınız? Birde şerit takip için sıfır aracın ön camını değiştirmeye değer mi?
Önde park sensörü yok hocam :) pla olunca park sensörü 360 oluyor.
Şerit takip güvenlik hocam. Bunun için herşeye değer. Bir anlık dalgınlık uzun yolda kazaya neden oluyor. 

hocam aracınız hayırlı olsun. torpido ve kapı ceplerini kadife uygulamanız bence çok güzel olmuş. sıfır aracın ön camını bir sürü riske rağmen değiştirmek konusunda emin misiniz? ben olsam gerçekten kıyamazdım.
Sağolun hocam. Golf R da değiştiysem bunda gözümü kırpmam 😂

@yusuf ön sensör ve 360 için pla da değer hocam öyleyse, şimdiden kolay gelsin diyorum

Kazasız belasız kullanın hocam, maşallah diyelim :)  

@yusuf Hocam siz o listeye FR jantı da ekleyin bence :)  Jant zevk işidir, görecelidir ama excellence donanımın en büyük handikapı ne idüğü belirsiz çok kollu jantları. Atecanın 2019 öncesi FR jantları çok yakışacaktır. 

@yusuf Hocam siz o listeye FR jantı da ekleyin bence :)  Jant zevk işidir, görecelidir ama excellence donanımın en büyük handikapı ne idüğü belirsiz çok kollu jantları. Atecanın 2019 öncesi FR jantları çok yakışacaktır. 
hocam yaramı deşmeyin :)  en sevmediğim lastik var araçta. Bridgestone. 

Fırsat bulursam 245-40-19 jant seçeceğine geçip Goodyear lastiğe terfi edeceğim. muhtemelen konfor aynı kalacak. Geniş taban ile araba da arkadan daha tatlı görünür. 

Geri
Üst Alt