Jump to content

Servisten sonraki kuruntular

Recommended Posts

Merhabalar. Gecende arabamdaki bazi islemler icin ozel servise verdim. Teslim aldigimda her kosesini kontrol ediyorum ve bu varmiydi, bu yeni mi oldu, acaba bu parcayi degistirmislermi gibi kuruntular aklimdan cikmiyor.

Her kaputu actigimda ozellikle farlarin uzerine bakardim ama yeni farkina vardigim bir sey gordum. Sag farin ustunde olan sol farda yok. Acaba bunun ne oldugunu bilen, solda olmalimi olmamali mi? Yorumlarinizi bekliyorum.

20200710_234344.jpg

20200710_101807.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 11
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Abi kurbanın olayım şu İstanbul buluşmasını organize et de seni baklavaya boğalım. Senin yüzünden Golf forumunda karşımıza arabayla ilgili reklamlar çıkacağına baklava reklamları çıkıyor. 😂 

Hahaha Basgannları bekliyoruz organizasyon için Midye baklava da çok güzel yaaa içi kaymaklı Boğun beni boğun

Hadi girelim iddiaya baklavasina

Konudaki görseller

Selamlar  o metal tek taraflı olur bende de öyle kaput için içinden çelik tel geçiyor.  Far sökerken genelde  o metal plakada sökülür. 

Normal bir durum aracınızın garantisi bitmişse özel serviste yaptırın.  En iyi yağ ve filtre setini alarak. Ne konulacağını görürsünüz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Yorumlariniz icin tesekkurler. Icime su serpildi.
Bu soruyu biri bana sorsaydi, o parcanin her iki tarafta da olduğuna iddiaya girebilirdim. Bir cok kez baktigim ve ne oldugunu dusundugumu hatirliyorum.
Hadi girelim iddiaya baklavasina :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Abi kurbanın olayım şu İstanbul buluşmasını organize et de seni baklavaya boğalım. Senin yüzünden Golf forumunda karşımıza arabayla ilgili reklamlar çıkacağına baklava reklamları çıkıyor.  
Hahaha

Basgannları bekliyoruz organizasyon için

Midye baklava da çok güzel yaaa içi kaymaklı :)

Boğun beni boğun :)

ac027394d7fde8c490eb8b78e0c268bc.jpg
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, solucan84 yazdı:

Merhabalar. Gecende arabamdaki bazi islemler icin ozel servise verdim. Teslim aldigimda her kosesini kontrol ediyorum ve bu varmiydi, bu yeni mi oldu, acaba bu parcayi degistirmislermi gibi kuruntular aklimdan cikmiyor.

Her kaputu actigimda ozellikle farlarin uzerine bakardim ama yeni farkina vardigim bir sey gordum. Sag farin ustunde olan sol farda yok. Acaba bunun ne oldugunu bilen, solda olmalimi olmamali mi? Yorumlarinizi bekliyorum.

20200710_234344.jpg

20200710_101807.jpg

Aynı takıntı bende de var hocam, ne olacak bu halimiz bilmiyorum. :)

Hata bulduktan sonra daha da kötüleşiyor işler.

Yetkili servis de olsa adam gibi iş yapmadıkları için oluyor hep bunlar. Kimseye güvenemiyoruz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Arkadaşlar merhaba. Belki sizde de olmuştur arabamda geri giderken balata bazen ses yapıyor. Genellikle arabayı yıkadıktan sonra oluyor. Soğuk havalarda artıyor. Az önce korna çalar gibi ses çıktı çok can sıkıcı. Sanırım el freninin mekanizmasından oluyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? 
    • @ZITIPAŞA Hep merak etmişimdir aynı şeyi dijon benzeri bir görüntü olur sanıyorum fakat hiç rastlamadım
    • @AhmetCakmak Ahmet hocam, yukarıdaki yeni mesajları okuyunca, "forum ve forumcu geliştirme" önerileri  konusuna yazmalık fikirler geldi: *nickname yanına üye yaşı da görülsün ki, kimin hangi sözlere alınacağını/ alındığını kestirebilelim.  * yine nickname yanına, üye kısa karakteristik tanımı yazılsın, mesela "didaktik yazar-dikkatli oku  ki anlayabilesin"  veya "sivri yorumcu-gardını hazır tut"   gibi bir sürü çıkar... Bu arada,  forumdan gidenlerin ardından sevinenlerin olduğuna inanamıyorum. anket mi yapsak : Savatage hocanın  gittiğine üzülenler ve üzülmeyenler şıklı ?!   
    • Guzel jantmis gercekten golfte nasil durur acaba 
    • @İlker34 onu biliyorum ondan yana sıkıntı yok sadece programı kullanmayı hiç bilmiyorum vcds de resimler videolar var nasıl olduguna dair vcpde bunun gibi şeyler yok o kısmını sordum programda hangi adımları izleyeceğim
  • Yeni Oluştur...