2018 highline 2019 comfortline'a karşı.

Arkadaşlar bugüne nasipmiş. Adana'dan highline golf aldım. 2018 model, 26 bin km'de, tramersiz, 1.0 tsi, dsg. Tescil gerçekleşti, bayramda da gidip alacağım. Koltuk ısıtma da varmış :) 1.0 tsi umarım uzun vadede üzmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar bugüne nasipmiş. Adana'dan highline golf aldım. 2018 model, 26 bin km'de, tramersiz, 1.0 tsi, dsg. Tescil gerçekleşti, bayramda da gidip alacağım. Koltuk ısıtma da varmış :) 1.0 tsi umarım uzun vadede üzmez.
Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız binmek nasip olsun. Highline almanız isabet olmuş comfortline donanıma göre gayet dolu gelecektir.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah. Yazıldığı kadarıyla iyi bir tercih olmuş fakat fiyatı da paylaşabilir misiniz?

2018 golf highline'da geri görüş kamerası standart gelmiyor mu ya :) sanırım sadece on-arka sensor var. Geri gorus kamerasi yok. Ya da ben göremedim

2018 golf highline'da geri görüş kamerası standart gelmiyor mu ya :) sanırım sadece on-arka sensor var. Geri gorus kamerasi yok. Ya da ben göremedim
hayırlı olsun hocam. kazasız belasız binin. 

ilk mesajlarda comfortline 199 bandında iken  highline ile fark 8 bin yazmıştınız. aynı aracı mı aldımız? fiyat mı artırdı satıcı?

Geri görüş kamerası tüm paketlerde opsiyon olarak alınabiliyor hocam, Türkiye’ye gelen araçlarda standart olarak gelmiyor. Aracınızda varsa bagaj kapağını açtığınız logonun içindedir.

Konuyu en baştan itibaren okudum, içimden hep "inşallah comforline almamıştır" dedim :)  

Güzel olmuş,  hayırlı olsun. "İşte Benim Glfüm" başlığına fotograflar bekleriz :)  

2019'ların bir bölümünde gelmeye başladı diye biliyorum. 2018lerde opsiyon idi.

ben de highline diye düşünüyordum fakat comfortline ile arasında 30 bin km fark olduğu için bir şey yazmamıştım. 25bin km'deki highline aracınız hayırlı olsun. gerçekten comfortline alıp highline'a çevirmek fakir/amele işi, uğraşmamanız iyi olmuş.

@yally çok sağolun, umarım 1.0 tsi dsg sıkıntı çıkarmaz da uzun yıllar binerim.

Geri
Üst Alt