Jump to content

Golf 7 Göçük düzeltme

Recommended Posts

@Savatage  hocam bu tarz durumlarda boyaya zarar gelmemişse iyi bir göçük ustası bu işi kurtarıyor. benim şansım aracın boyasına zarar gelmemiş olmasıydı. fotoğrafta görünenler karşı taraftaki aracın boyaları. zaten boyada kalkma olduğunda direk kaportacıya yönlendiriyor ya da düzelttikten sonra boyanacak diye bilgi veriyorlar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Arkadaşlar bugün arabayı teslim aldım. Ustayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Eskisi gibi olmuş. Hatta ön kapıda ufak bir göçük vardı yapmışken onuda düzelttim dedi. Sonuç resimdedir.

İstanbul’da maslak oto sanayide göçük uzmanı diye bir yer tavsiye edenler oldu. İnstagramı dahi var ustanın. Resim atıp fiyat aldım 500tl dedi. Doğrusu fiyat bana biraz yüksek geldi. Tabi fiyatın bu o

Gecmis olsun hocam

Konudaki görseller

Aynen ! Deniz otomotiv ticari tabelası var..

İvedikte.

Yan komşusuda Çölgeçenler Lumar yetkili bayisi

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş , her iki komşuda işlerinde klas adamlar

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
hocam öncelikle geçmiş olsun. fotoğraftakiler benim aracım. yaptığım kazadan sonra aracımı göçük ustası eski haline getirdi. servise gitsem kapı-çamurluk ve tampon değişecekti. Kaportacıya gitsem bu parçalar komple boyanacaktı. ben samsunda göçük timi'ne yaptırdım. mutlaka istanbulda da şubeleri vardır. Mutlaka birden fazla yere sorun, benim gittiğim bazı göçük ustaları düzelmez dediler, ancak işin ehlini bulursan adamlar yapıyor. 
Screenshot_20200708_093421.thumb.jpg.cebb402003314e7f3ce46ddc1f49a0b6.jpg
Screenshot_20200708_093405.thumb.jpg.f75f1a73449d52200656aaba68394b75.jpg
helal olsun ustaya görebildiğim kadarı ile hatasız yapmış

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Unicorn55 @Holigan teşekkürler, 

% 100 kusursuz olmadı tabi. ancak hasarın büyüklüğüne bakıldığında benim için kusursuz oldu diyebilirim. yakından bakıldığında çok ufak pürüzler kaldı ancak kesinlikle rahatsız edici detaylar değil. her türlü kapının düzeltilip macunlanıp boyanmasından iyidir. @atolyemgaraj hocam gülsan sanayide "mert oto göçük timi" ne yaptırdım. kirazlıkta an yol üzerinde göçük fabrikası da iyidir. bu iki yere işlem yaptırdım ikisinden de memnun kaldım. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün aracı uzun araştırmalar sonucu Maslak Oto sanayideki Göçük Uzmanına bıraktım.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Göçük konusunda gerçekten inanılmaz değişken fiyatlar aldım. Kimisi 700-800-1000tl dedi. Hatta biri 1750tl dedi. Gerçekten herkes tutturabildiğine gidiyor göçük işinde.

Ben olayın heyecanından sadece kapıdaki göçüğü görmüşüm. Sonradan farkettimki çamurlukta da bir göçük oluşmuş. Resim ektedir. Göçük uzmanı kapıya çamurluğu da katınca 700tl dedi. Pazarlığımızı yaptık 600tl ye anlaştık.

yaptığı işleri inceledim ve usta bana güven verdi, inşallah yarın aracı teslim aldığımda da size tavsiye edebileceğim bir işçilik yapılmış olur.

Örnek işlerini instagram sayfasında görebilirsiniz.
https://instagram.com/gocukuzmani?igshid=1h3h9ikutlgah

yarın sonucunda resimlerini paylaşacağım.

AAB96A33-581A-45D4-84F0-F5C9BB8D714F.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...