Jump to content

GOLF 7.5 GERİ VİTES LAMBASI ARIZASI

Recommended Posts

İyi günler herkese arkadaşlar,

kardeşim bugün geri geri yanaşırken farkettim geri vites lambası yanmıyordu. Arıza ışığı yanıyor mu diye baktım oda yanmıyor. 

Geri vites lambasının 7.5 kasada nerde olduğunu bulamadım. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 11
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

En beğenilen yorumlar

@ack937 golf 7.5 larda tek yanıyor zaten hocam. Oda yanmıyor maalesef 😂

benim bildiğim ampül sök-tak şeklinde değiller., retrofit yapar gibi ampülü sök yenisi tak olmuyor., Led modül ile birlikte değişiyor., ben böyle biliyorum.. örneğin Mk7,5 comfortline 'daki led gündüz

7.5 highline da sağ sol olmak üzere 2 tane geri vites ampülü mevcut

Konudaki görseller

Hocam lambanın yanmadığından emin miyiz? Geri vites lambası yanmaması güvenlik zaafiyeti oluşturur. Yüksek ihtimal yol bilgisayarında hata vermesi gerekir. 7.5 tüm golflerde arka stop grubu led standart. Yani led ve beyaz olarak yanmadı gerekir.

EAD6A31D-5E76-4D23-AE37-1B24D0B5CCC1.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Raban7 yazdı:

@forzaGilles yani golf 7 lerdeki gibi yeni bir led takma ihtimalim yok diyorsunuz doğru anladım değil mi? 

benim bildiğim ampül sök-tak şeklinde değiller., retrofit yapar gibi ampülü sök yenisi tak olmuyor., Led modül ile birlikte değişiyor., ben böyle biliyorum.. örneğin Mk7,5 comfortline 'daki led gündüz sürüş farı bozulursa gidip elektrikçide veya parçacı da bulamazsın., servise modül değiştirmek gerekiyor.. özel bir parça oluyor bunlar..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...