Golf 8 içerir

@Alpyaman Çok güzel gözüküyor şu hali ok o kadar ödeyince en azından içime sinsin, çekmecek yok, kaput amortisör mü yoktu ha bi de gözlük yeri konforu yok.. =/ Güneşlikleride alsınlar temizden yolcu tarafına taktırma opsiyonlu olsun..

Yetkililere sesleniyorum Türkiye ye gelen araç yolcu tarafı aynası israf & güneşlik opsiyon olsun :D

@Alpyaman Çok güzel gözüküyor şu hali ok o kadar ödeyince en azından içime sinsin, çekmecek yok, kaput amortisör mü yoktu ha bi de gözlük yeri konforu yok.. =/ Güneşlikleride alsınlar temizden yolcu tarafına taktırma opsiyonlu olsun..

Yetkililere sesleniyorum Türkiye ye gelen araç yolcu tarafı aynası israf & güneşlik opsiyon olsun :D
Abi ne yapacan çekmeceyi kaput amörtisörünü. Alman mühendislerin vardır bildiği deyip gönlümüzü rahatlatalım.

bana göre mk8 bu spec. Ama bizim Türk Tuningciler modifiyeciler daha güzel şekle de sokabilir.

@ogzogz gti tamponlu hali mk7.5 gti dan cok daha güzel, gti tampon farz bu arabaya, replikalar acaba ne durumda

@krym katılıyorum. Benim dikkatimi çeken bu videoda aracın, siyah olan detaylar araç rengine yakın olması ya da efekt ile bu şekilde görünüyor. Plastik rengi farklı gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birilerinin Scirocco hayali devam ediyor anlaşılan..

vw-scirocco-2019-render.jpg

volkswagen-scirocco.jpg

@ogzogz boş bir araç ile dolu bir araç bu kadar mı belli eder kendisini.Golf 8 in Özellikle arka kısmı çok güzel...

Geri
Üst Alt