Taiwan Dinamik Stop Tamiri - Küccücük kaza :)

Geçmiş olsun Hocam. Tamirattan sonra yıkama ile birlikte iç kısma su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Ayrıca  @Ömer Kahraman nında dediği gibi Şeffaf film uygulaması daha sağlıklı yapacaktır.

geçmiş olsun

nazarlık olsun.. Allah beterinden korusun 

Tamirden sonra belki şeffaf film ile kaplama yapılırsa ekstra güvenlik sağlamış olursunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen, uyguna çıkma bulamazsam yapıştırmamın üzerine PPF kaplama mıydı FFP miydi ondan yaptırıp öyle kullanırım.Ledlerde görünüşte hiç hata yok çünkü. Su olayını da giderir iyi olur 😊

Geçmiş olsun Hocam. Tamirattan sonra yıkama ile birlikte iç kısma su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Ayrıca  @Ömer Kahraman nında dediği gibi Şeffaf film uygulaması daha sağlıklı yapacaktır.
Çok sağolun hocam, şeffaf film düşünüyorum evet :)  

@muhammedakgunes geçmiş olsun hocam. led stopları aldığımda daha taktırmadan kolisinden düşürmüştüm, çok benzer bi çatlak olmuştu bende de, far tamir eden bi yere yaptırmıştım hiç sorun olmamıştı. İşi bilen bi tamirci halleder, arkadaşların da dediği gibi şeffaf folyo yaptırırsanız sıkıntısız kullanırsınız. 

@muhammedakgunes geçmiş olsun hocam. led stopları aldığımda daha taktırmadan kolisinden düşürmüştüm, çok benzer bi çatlak olmuştu bende de, far tamir eden bi yere yaptırmıştım hiç sorun olmamıştı. İşi bilen bi tamirci halleder, arkadaşların da dediği gibi şeffaf folyo yaptırırsanız sıkıntısız kullanırsınız. 
Sağolun hocam size de geçmiş olsun. Araştırıyorum bakalım :)  

Geri
Üst Alt