Golf R Gitti, Ateca Geldi

Yusuf hocam, sanırım kimse sormadı:

golf R neden tırla gitti? 

sıfır olsa anlarım da
Alıcıyla satıcı arasında çok fazla km varsa ve güven oluştuysa, tıra yükleyip yollamak (benzin,git-gel yorgunluk, yolda geçen süre vs. )daha mantıklı.. Sanırım Yusuf hocam Trabzon tarafından yükledi Bursaya ulaştı araç.. Bende 1 sefer bu şekilde işlem yaptım.. 

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Seat tarafında beğendim tek araç Ateca benim. Allah kaza bela vermesin.

Güle güle kullanın hocam. Tekerinize taş değmesin.

Yusuf hocam, sanırım kimse sormadı:

golf R neden tırla gitti? 

sıfır olsa anlarım da
Hocam alan kişiler bursada. Çevreleri de geniş. Uçak Bileti alıp buraya gelip araçla dönene kadar tır daha mantıklı gelmiştir. Hem araç km yapmadı hem de kendileri yorulmadı. 

@yusuf hocam hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Ateca benim de radarımda olan bi SUV. Golf R'dan sonra neden FR değil de excellence tercih ettiniz merak ettim? Stokta mı yoktu? 

Bir de kullanım detaylarını ve tecrübe ettiğiniz kadarıyla artılarını eksilerini yazabilir misiniz? 
Hocam kullanım ile alakalı biraz zaman geçtikten sonra yorum yapmam doğru olur. 

Fr da keyless yok hocam. En büyük neden bu 

Hayırlı olsun @yusuf Hocam 

Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde kullanmak nasip etsin 

Hayirli olsun. 

Sakincasi yoksa Ateca nin fiyatini paylasirmisiniz? Kayinvalide icin bakiyoruz bizde Ateca, f/p olarak iyi duruyor  :)  

@Nakazaki arabada ufak çocuk varken gaza basmayın diyen örnek davranıştı o. 

sevdiklerine sağ salim kavuşmak o tür buruklukları her türlü unutturur

Hayirli olsun. 

Sakincasi yoksa Ateca nin fiyatini paylasirmisiniz? Kayinvalide icin bakiyoruz bizde Ateca, f/p olarak iyi duruyor  :)  
Fiyat paylaşımı unutulmuş sanırım hocam. :)  Yazdığınız zamanlarda sıfır fiyatları yaklaşık 290 bin TL idi.

Geri
Üst Alt