Jump to content

Golf R Gitti, Ateca Geldi

Recommended Posts

• Kurucu Yönetici
On 9/7/2020 at 11:08 AM, Musaaksoy yazdı:

@yusuf golf r kaça gitmişti? Yanlış hatırlamıyorsam 380 yazıp güzel bir pazarlık ile 340 bine gitmişti değil mi? Borç harç alıp golf r ı almak lazımdı belki de

aynen hocam 340'a gitmişti. biraz ucuz vermiştim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere golf r satıldı ve yerine 0km seat ateca aldım. İlk izlenim olarak golf kesinlikle çok kaliteli bir araç. Ateca da malzeme kalitesinin düşük olduğu çok fazla n

Hayirli olsun hocam Kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin Sizi de baklava.xls excel dosyasina ekledim

Yok hocam saçmalık diz boyu ?? Golftede böyle leondada böyle ATECA  da aynı belirsiz abukluk devam ediyor. Seat.com.tr katalogda durum bu  1.5 tsi dsg ateca Ayrıca şu olayada söves

Konudaki görseller

Evime giderken yol üzerinde hep görüyordum golf R'ı. Proteria ve body kit vardır herhalde Trabzon'da ne arar golf R diyordum. Sonra sonra dikkatli bakıp diskler ve kaliperleri görünce anlamıştım koyun postunda kurt olduğunu. Ateca hayırlı olsun, konuyu şimdi gördüm, konuşurken söylemiştim ama burdan da yazmış olayım kazasız belasız güzel günlerde binmek nasip olur inşallah 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ihtiyar2jz yazdı:

Evime giderken yol üzerinde hep görüyordum golf R'ı. Proteria ve body kit vardır herhalde Trabzon'da ne arar golf R diyordum. Sonra sonra dikkatli bakıp diskler ve kaliperleri görünce anlamıştım koyun postunda kurt olduğunu. Ateca hayırlı olsun, konuyu şimdi gördüm, konuşurken söylemiştim ama burdan da yazmış olayım kazasız belasız güzel günlerde binmek nasip olur inşallah 

Uiy sen buraya da mı geldin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...