GİDİYORUZ BAKALIM NASIL OLACAK :)

gormediyseniz Cevabi havada kalacaktir.ama yine yazayim belki baska bilen vardir..simdi direksiyon 3 kolluya, kilif dikilirken o kollarin altina kilifi nasil alinir? parcalar sokulerek mi? yoksa ragle kullanilarak mi? 
Ok anladım trim sokme aletine benzer zimbirtisi ile araya soktu

Sökme takma hiç bir işlem yok

@muhammedakgunes  hocam üst kısımlardan kastınız resimde işaretlediğim yermi aynı yerlerse bende takıntılıyım orası olmazsa eğrelti yapılmış gibi hissederim ki ben kendisine instagram da buralarıda kaplıyomusunuz die sorduğum istersen olur yanıtını almıştım ?85D451F1-BCAF-48AD-9A06-D893CDA499CD.jpeg

B5E1AD01-E954-49DD-9C19-C3320D138AFF.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes  hocam üst kısımlardan kastınız resimde işaretlediğim yermi aynı yerlerse bende takıntılıyım orası olmazsa eğrelti yapılmış gibi hissederim ki ben kendisine instagram da buralarıda kaplıyomusunuz die sorduğum istersen olur yanıtını almıştım ?Ekli dosyayı görüntüle 33501

Ekli dosyayı görüntüle 33502
Evet hocam tam oralar, ben sorduğumda bana ters cevaplar vermişti kendisi, git onu al, git onu yaptır gibi. Sen onun kalitesini bizimkiyle mi karşılaştırıyorsun falan. Dediği kılıfta n11 deki kılıf.Onunla mı karşılaştırıyorsun dedi; gördük ikisini de aynı malzeme 😅😅😅 gördüğünüz gibi hocam bugün 2 tane yaptırdık, oraları kapatamıyorlar maaalesef@bnyamnclak  biraz can sıkıcı ama geçici bir şey biraz kullanıp sökeriz yapacak bi şey yok :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes çok zor bi işçilik olmasa gerek bu işi yapan biri için yani böyle detaylar tutulmasını işte kimse yapamıyo o yapıyo denilerek büyür ilginç bi yaklaşım sergilemiş size açıkcası aracın fonksiyonel tuş değişiminden sonra bende orda yaptırmayı planlıyodum oralarıda kaplıyor die demek sadece reklam içinmiş 😁

@muhammedakgunes çok zor bi işçilik olmasa gerek bu işi yapan biri için yani böyle detaylar tutulmasını işte kimse yapamıyo o yapıyo denilerek büyür ilginç bi yaklaşım sergilemiş size açıkcası aracın fonksiyonel tuş değişiminden sonra bende orda yaptırmayı planlıyodum oralarıda kaplıyor die demek sadece reklam içinmiş 😁
Hocam ben de yukarıda yazdığım gibi, bu işin ustası onlar, asıl onlar iyi yapabilir ama nasıl olsa müşteri akıyor diye uğraşmıyorlar. Bugün tekrar bu konuyu söylediğimde valla bu var bizde diyip kapattı konuyu direkt. Ondan yapsa 40 dk değil belki 70dk sürecek... ama işte müşteri zaten aktığı için böyle bi isteği yok.Bunlardan yapıp devam ediyor.Forumda bazı hocalarımız gördüğünüz gibi kendi yapabiliyor güzelce :)  

@muhammedakgunes Sağolun hocam tam anlamıyla aklıma takılacak olan bi konuya açıklık kazandırdınız farklı seçeneklere araştırmasına gireceğim tekraren hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşAllah.

@muhammedakgunes Sağolun hocam tam anlamıyla aklıma takılacak olan bi konuya açıklık kazandırdınız farklı seçeneklere araştırmasına gireceğim tekraren hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşAllah.
Çok sağolun, yapanlar varken direkt aynı linkten alın bence. Çünkü malum alıp yapanı var ve oraları kapatıyor 

Hayırlı olsun arkadaşlar.
@HONEY nedir hocam bu senle özdeşleşen baklava mevzusu? Bilelim ki belki bir gün bir forum buluşması olur, sana tatlı ile gelelim :)  Biraz forumu karıştırdım, kabul ritüllerinde excel dosyaları filan. Forum diye Tarikate filan mı üye oldum acaba :D

Hayırlı olsun arkadaşlar.
[mention=11839]HONEY[/mention] nedir hocam bu senle özdeşleşen baklava mevzusu? Bilelim ki belki bir gün bir forum buluşması olur, sana tatlı ile gelelim [emoji4] Biraz forumu karıştırdım, kabul ritüllerinde excel dosyaları filan. Forum diye Tarikate filan mı üye oldum acaba [emoji3]

Tesekkur ederim hocam

Ben forumun belalı dedektifiyim

Herkesi takip ederim biri yeni araç alınca baklava.xls excel dosyasina işlerim

Birazda fistikli baklava türüne ilgim var

Standartimiz koskeroglu ya da karakoy gulloğlu

Maalesef kartal arkasi tatlilari kabul edemiyoruz

Tatlı getirmek için siz yorulmayin ben gelirim

a4236aaf16f7098faf55bc3283dbdb75.jpg

[mention=11839]HONEY[/mention] Hayırlı olsun abi güzel olmuş. Senin Golf de iyice şımardı, bu kadar ilgi alakaya şımarmayan araç olmaz heralde. [emoji4] 
Sagol Ahmetcim

Küçük dokumuslar can sıkıntısı

8" multimedya ve Dijon olursa ben simaririm

Geri
Üst Alt