Jump to content

Yigit3735

Araç içi kamera

Recommended Posts

Merhabalwr kıymetli forumdaşlar, 

Piranha 1325 full hd çift kameralı dikiz aynası, 149 TL fiyattan zincir marketlere geliyor. 

Bu ürünlerden kullanan var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz? 

Geri görüş kamerasının kablosu, geri vites ışıgına bağlanacakmış. Aracımın elektronik aksamına müdahale etmeye pek ısınamadım. 

Siz ne dersiniz? 

https://www.google.com/search?q=piranha+1325+araç+kamerası&oq=pi&aqs=chrome.0.69i59j69i57j35i39j69i60l2.945j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, Yigit3735 yazdı:

Merhabalwr kıymetli forumdaşlar, 

Piranha 1325 full hd çift kameralı dikiz aynası, 149 TL fiyattan zincir marketlere geliyor. 

Bu ürünlerden kullanan var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz? 

Geri görüş kamerasının kablosu, geri vites ışıgına bağlanacakmış. Aracımın elektronik aksamına müdahale etmeye pek ısınamadım. 

Siz ne dersiniz? 

https://www.google.com/search?q=piranha+1325+araç+kamerası&oq=pi&aqs=chrome.0.69i59j69i57j35i39j69i60l2.945j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Hocam araç kamerası almaya niyet ettiyseniz bence daha iyi bir şey bakın. Emin olun verdiğiniz paraya değer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç kamerası artık daha çok ihtiyaç duyulur hale geldi günümüzde. Olası problem durumlarında çok faydası olduğu için bence daha kaliteli ürünler tercih edip daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Araç kamerası benim için Aracın 2. Kaskosu Gibidir.

Keyifli Forumlar diliyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pirana kameralarını önermem. Benim için önemli olan stabil çalışsın ve kaliteli görüntü idi viofo kullanıyorum memnunum. Öneririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tesekkür ederim cevaplarınız için.

Benim gecen sene 549 liraya aldıgım mivue 733 modeli kameram var. Çok mennunum fakat bunu babama verip ben geri görüşlü, park sensörlü olan çift kameraya geçsem mi diye düşündüm. Ama birkaç şikayet okuyunca vazgeçtim bu üründen. 

Cümleten iyi akşamlar. Sokağa çıkma yasağı olmayan şehirlere iyi gezmeler =) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...