Çıkmayan leke

Hocam bu gibi konularda malzeme yapısını iyi bilmek gerekşr. Her kafadan bir sesle yapılırsa sonucu kötü olabilir. Ben bir önceki aracımda sıcak suya bez batırıp çıkartmıltım aynı lekeyi. Asetonda çözelti var eritir hocam. Malzemenin içeriği ne alttaki malzeme neye dayanıklı neye değil bilip bilmeden yorum olırsa böyle oluyor. Geçmiş olsun. Bana da yorumumdan dolayı kızmayın çünkü ben bilmeden iş yapanlara zaten ayar oluyorım bir de tavsiye edenlere 2 kat zaten.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Salihcan Selamlar ilgili ürünü deneyebilirsiniz yüksek ihtimalle işinizi görür ancak öncesinde kör bir noktada da veya küçük bir yüzeyde temas edeceği ürünle etkileşimini görmesnizi tavsiye ederim. Ben kaporta üzerindeki japon yapışması için kullanmıştım sonuç harika idi.

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/ems-force-ac-68-debonder-yapistirici-sokucu_pdp_456915112?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=435178987827&utm_term=100851139123&ga_prodid=456915112&ga_merchantid=108155788&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjwq832BRA5EiwACvCWsYlBBSIdwalIKqhUvNA7-nAR49LMoFvlFDGWIqtkx4GOJOZ1vCdZqRoCMTQQAvD_BwE

@onurmat hocam malesef aseton biraz plastiğe hasar verdi Bunuda deneyeceğim bakalım olmazsa medya değişkliğinden sonra çıkan midlineplus çerçeve bulmaya çalışacağım forumda buldum ancak çok Yüksek fiyat istiyorlar Nerdeyse 0 fiyata yakın ☹️ Ankara’da Yıldız san.sit gidip orjinal çıkma bakacağım artık son hali 

435D112C-B1D6-448C-BF5C-7F3123838E17.jpeg

@forzaGilles kesinlikle herhangi bir Leke durumunda isi profosyonel dokunusa birakin. Geri donusu olmayan islere girmeme adina, her turden lekenin bir cozumu illa ki var esas olan dogru malzemeyi kullanma.. 

Geri
Üst Alt