Aracım kaç para eder😀

Satmak niyetinde olan herkes piyasanın altına yazmak zorunda yoksa satamaz. Ha +100 bin yazıp beklemekte bir tercih yanlış anlaşılma olmasın 5 yaşından fazla bir golfe ne kadar dolu olursa olsun 200 bin üstü fiyatlar tamamen çılgınlık. 215 230 bandında sıfır Leon Fr ve excellence varken ben o paraları 5 yaş üstü gölfe vermem verene de mâni olmam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Satmak niyetinde olan herkes piyasanın altına yazmak zorunda yoksa satamaz. Ha +100 bin yazıp beklemekte bir tercih yanlış anlaşılma olmasın 5 yaşından fazla bir golfe ne kadar dolu olursa olsun 200 bin üstü fiyatlar tamamen çılgınlık. 215 230 bandında sıfır Leon Fr ve excellence varken ben o paraları 5 yaş üstü gölfe vermem verene de mâni olmam.
Galeriler 202 205 bandında kabul ediyorlar doğru ama fiyatlar gerçekten şuan hala ilerliyor bende yanlış diyorsunuz diyemem ama gerçekler bunlar [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@hsyn hocam 215 e sıfır Leon Fr da bir gerçek yani hangisini tercih edersin sen olsan.

Zevk ve renk hocam tabi kimse kimseye bişi diyemez bu konuda biz mantıklı görmesekde artık böyle oldu iyi veya kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ogzogz 230.000tl den son alıcıları nasiplendi Eylül başında, başka da gelmedi diye biliyorum. (Onlar da 1-2ay önceden kapora verenlerdi.) 

215.000tl acaba style paket miydi bilemedim. Bugün excellence veya fr bulunsa bence üst dilime girmiştir, her ne kadar doğuş fiyat listesinde şuan 231.000tl dese de... 

Doğuş olmayan arabaya, modele, pakete, motora ucuz fiyata yazmayı sever. 

Fiyatlar öyle bir yere gidiyor ki, aslında araca ne kadar verilip verilmediğinin bir önemi yok.

Nasıl olsa daha sonra daha fazlasına satarım düşüncesi olduğu için alan alıyor.2013 mü 2020 mi bakmıyor. Hatta almak için yarışıyorlar. 

Doguş olmayan comfort golfe 230 küsür yazmıs

Akıllarınca sarı site 2. El comfortların fiyat kırmasını bekleyip kendileri talip olacaklar muhtemelen(DOD)

Yada DOD un , serbest vatandaş gibi çalısan maaslı müridleri (sermaye dod dan, faturasız araç alımı bu free çalışanlar üzerine)

TR de Fatura kesmemenin 2000 yolu var 

@tiesay hocam ben ne 1-2 ay önce kaparo verdim nede aracı ayirttim Türkiye genelinde 10 üzeri araç vardı bütün bayileri aradım stoktan sorgulayıp ve kaparo versem alacağım şekilde 4-5 araç buldum Fr ve excellence ama bütçenin üstünde olduğu için almadım. Kulaktan dolma ve ezbere konuşmalar yersiz araştırma yapmadiysaniz eğer gerçekten yanlış yönlendirmeler oluyor.

@ahmet306 bulunur hocam 2 aydır araba almak için bekliyorum acelem yok alıcı olarak. Sizde satış için acele etmeyin istediğiniz fiyatlara verirsiniz. Piyasa belli az çok geriye kalan tercihler.

0212 3350444 doğuş oto Türkiye geneli stok sorgulama için arayabilirsiniz. 

@typhoons1.5tsi leon fr dsg için 10 üzeri serbest stoğun olduğu, 215000tl fiyat aldığınız tarih neydi hocam? 

@tiesay 

Güncel durum önemli ...

Leon varmı yokmu

Pazar günü ankara skodaya ugradım

Showrromda  3-4 tane scala ..

Satışçı hatuna + sordum 

Scala ?

İstemediğiniz kadar var.hemen satış yapabiliriz dedi.

1,5-2 ay önce bulmanın imkanı yoktu

Sonuc

1- alsatçı alemi elindeki stokları bltlremedi yani bayi araçlarına saldırmıyorlar artık

Alsatcı diyince 1 araba alır satar sonra bayiden yine alır satar.zannediliyor

Tek seferde bayilerden 7-8 araç ceken alsatçılar var.

Geri
Üst Alt