Bu jantı önerirmisiniz ?

@Can1889 saol hocam zaten uzaktan jant bilmiyorumda alınmaz tek tek fotoları yaklaştırdım rütuş yapılmış gibi birde , fotografta paylaştığım küçükçekmecede olduğu için sıcak baktım 

@Sinanmiray

Hocam fotograftaki jantın çok benzerini ben taktırdım kullanıyorum. Ben çok yakıştığını düşünüyorum. Ama beyaz araca nasıl gider kestiremedim.

4 jantın fiyatı 2700 liraydı

@biycash aynen ben görmüştüm sizin aracı fotolarda hiç bilmiyorum valla dönüp dolaşıp replika durban alcaz bu gidişle

@Sinanmiray

Hocam fotodaki modeli bulamadım, ama tiguan jantına çok benziyor.

2019-volkswagen-tiguan-sel-premium-r-line-awd-110-hdr-1566309829.jpg

ama tam aynısı değil. Adını da bulamadım.

Senin sayende kendi jantımın ismini buldum.

maxresdefault.jpgvolkswagen-golf-gti-4-star-car.jpg

Jant Santiago olarak geçiyor, 7.5 gti jantı imiş.

Beyazda da bence gayet şık durmuş.

Hocam senin jant modeli de buldum, 

Volkswagen_Scirocco.jpg

Siroco 2.0 tdi larda bulunuyormuş, 

Lisbon olarak geçiyor.

@Sinanmiray rica ederim.. Jantın modeli interlagos değil louis :)  Jant bedava bu arada tanıdıgınız falan varsa aldırın güzel bi boya işlemiyle 0 ayarında olur size maliyeti

3000 TL olur.. Dolandırıcı değilse tabi :)

@BG2017 tanıdık maalesef yok orda işte let go da buldum birtane daha orjinal sıfır 3500 yazmış 2750 kadar indi ama bijon aralığı 5.14 olurmuki.  

IMG_7757.PNG

@biycash saol hocam sanki iyi durmamış dışa çıkıntı olduğu için 

@Sinanmiray  Sinan bey bu 5x114.3 galiba renault kolileri var sanırım renault jantı. golfe uymaz uyması için spacer falan takmak lazım uğraşılmaz.

Sizin yapacağınız en mantıklı iş arıcıoğlundan durban almak gibi duruyor.

@Can1889 bu jant talisman jantı büyük ihtimal aynen durban olcak büyük ihtimal orjinal durbanlara bmw mersedesin orjinal jantindan fazla istiyorlar replikadaki korkum ağır olurmu çok diye

@Sinanmiray  Orjinal durban 11 kiloya yakın 10 buçuk. Replika tam ne kadar bilmiyorum çok etkileyeceğini sanmam. 

@Can1889 bilmiyorum işin içine girince kimisi ağır diyor arabayıda hırpalamak istemiyorum hassas kullanıcıyım biraz arabayı üzmem 

@Sinanmiray Valla sinan hocam mesela bu kansas jantlar o koca bacaklarıyla 12 kilo geliyor ama passat b7'de opsiyon olarak sunuyor vw :)  

Aynı şekilde louis jantlar da 11 kilo civarında. Dartford passatın highline jantı 11.5 kilo mesela. Maalesef bu işlerde bişeyler kazanırken bişeylerden de kaybediyoruz. Aslında 15'' sac jant arabamız için en sağlıklı jant ama üzerindeki akslar 19 jantı da çeviriyor. Bence değer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Can1889 tabiki değmezmi be arabayı yıkıyorum cilalıyorum şöyle bakıyorum duruşu herşeyi mükemmel ama her seferimde gözüme batıyor jant artı yay olmazsa olmaz 

Geri
Üst Alt