Bu jantı önerirmisiniz ?

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Arkadaşlar 18 e geçmek istiyorum ama bi türlü işin içinden çıkılmıyor modelde kararsızlık var orjinalden yanayım farklı olsun istiyorum birde arabada çok iyi durmasını istiyorum mesela bugün arabayı yıkarken golf 6 geldi birtane hiç görmediğim vw jantı vardı üzerinde orjinal süperde yakışmış hem farklı hem çok iyiydi bende bu tür bişeyler yapmaya çalışıyorum az önce sarı sitede bitane gözüme çarptı sirocco orjinal jant diye yazıyor bilmiyorum size fikir sormak istedim arkadaşlar şimdiden teşekkürler

IMG_7747.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız beyaz renk mi? Beyaza çok güzel gider. İlanı var mı bu jantı orjinalliğini kontrol edelim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Sinanmiray replika takacaksanız bile bence orjinal bir modelin replikasını tercih edin.. Durban olabilir mesela..

@BG2017 zaten içimde durban takmak geçiyor hep ama ne bilim replika jant ağır olur korkusu var bazen farklı jant takan golfler görüyorum yakışıyorda o yüzden geçen gün lugano buldum orjinal fiyatta iyiydi orjinaldi 1 günde satıldı 

Kansas muhtemelen Türkiye'de bulunması en güç orjinal vw jantı olabilir. Passat b7'de opsiyon olarak sunulmuştu. Bulursam sırf evde karşısına geçip bakmak için bile alabilirim o kadar seviyorum ben şahsen

Zorda kalmadığıniz sürede replika dan uzak durmakta fayda var...

Replika 18 duranlarım vardı baskı balatamin içine yag damlamis motor yagi...

biraz performanslı kullanıyordum araç zaten performansta zorlanıyor bide jantlarin çok ağır oda çok dezavantaj dedi usta mantıklı geldi söktürdum orjinalı arasında gerçekten inanılmaz ağırlık farkı vardi...

Su anda aracım kuş gibi oldu resmen yakıtı düştü sanzuman ve motora doğal olarak az yük biniyor...

Zorda kalinmadikca dedim açıklayayım örneğin araciniz da orjinal jant var talihsiz bir kaza oldu ve jant almanız gerekti imkanınız yok kasko v.s yok ise mecburiyetten alınabilir fakat keyfe keder kesinlikle replika öneriyorum...

Tabiki bazı replikalar var çok kaliteli onlarda zaten orjinaline yakın fiyatlarda oluyor genellikle 

Nacizane fikrim başımdan geçeni de aktarmış oldum saygılarımla 

@Sinanmiray  Sinan bey bu jantlar interlagos değil st.louis jant. Satıcı arkadaş daha sattığı jantın modelini bilmiyor.

ayrıca fiyat orjinal 18 ebat için çok uygun. Bence bu jantlarda ya hasar var onarıldı, ya da dolandırıcı..

Bu jantlar bana kalırsa uzaktan para havale edip alınmaz. Anca samsunda bi tanıdık varsa baktırılıp alınabilir.

Geri
Üst Alt