18 inç durbana geçiş...

Maşallah. Ben de Midline Plus aracımda ilk değişiklik olarak jantı değiştirmiştim. Kendine geliyor araba :) Kazasız belasız keyifli sürüşler.

@doganersin yakıt tüketimi konusunda henüz bişey söylemek zor biraz km yapmam lazım. Konfor çok bozulmadı bana göre aşırı bozuk yola girmedim henüz şehir içinde herhangi bir sıkıntı yok. Maliyet 6 bine yaklaştı

Öncelikle hayırlı olsun. Durban jant arabayı,  başka bir araç yapıyor gerçekten. Güle güle kullanın.  

Jant yamuk duruyor sanırım bir çay ısmarlanırsa düzelir gibi :)  Şaka bir yana hayırlı olsun yeni jantlarınız.

Çok iyi olmuş durbanlar güle güle kullanın arkadaşlar yakıt olarak sormuş bende başka bi soru soracağım aracta çekiş olarak eskisi gibimi bi ağırlık varmı birde orjinal durbanla iyi tse li bir replikanın kilo olarak çok farkı varmı

Evet forum olarak bir arkadaşımızı daha zehirledik :)  , artık devamı gelir. 

Şaka bir yana her ne kadar durban sevmesemde siyah araca da yakışmış :)

Güle güle kullanın...  

@Sinanmiray teşekkür ederim sağolun replika jantlar orjinallare göre daha ağır diye biliyorum kalkışlarda çok bi fark hissetmedim

Gule gule kullanin . Kaliperlere de boya ya da kapak uygulamasi yapabilirsiniz :)  yani ben olsam oyle yapardim kesin yapardim yani :D  

aracın kaderi değişmiş resmen :)  hayırlı olsun, kaldırımlardan uzak durun...

Hoş bir görüntü elde etmişsiniz :)  hayırlı olsun hocam

Geri
Üst Alt