Golf 7 Comfortline Yapılacaklar Listesi

Hocam bence listeye orjinal 7.5 tampon ve difüzörde eklenebilir.

3E4E2987-6DDD-4956-A9DE-85D5EF177193.jpeg

CC592A43-0FAA-4F5D-B170-52D3F4313435.jpeg

BD88EFF4-1034-4D35-8249-487814B130C2.jpeg

Hocam ek olarak shark anten ile ilgili olarak eklemiş olduğum konuyu inceleyebilirsiniz. Çin’den almıştım yapıştırma boyutları orjinal ile birebirdir. Tavsiye edilir.

@ycetin uygulamayı nasıl yaptınız hocam, istediğim ama çekindiğim bir mesele shark anten

@Musaaksoy Hocam öncelikle çekinilecek bir konu değil.  :D  Zaten ürün yapıştırma. Satınaldığınızda ürünün üzerinde çift taraflı bant ile geliyor. Yapıştığından veya sonrasında booyaya vs. zarar verdiğini hiç duymadım. Hatta ben üzerindeki çift taraflı bantı kalitesiz gördüğüm için 3m çift taraflı silikon bant kullandım. aşağıdaki konu üzerinde yazışmıştık. İnceleyebilirsiniz. 

@serkan_kala Hocam aklıma geldikçe yazıyorum. Ben yapmadım ancak ilerleyen zamanlarda düşünüyorum. Listey app plakada eklenebilir.

@ycetin sizin araba kaç model, golf 7 ye 7,5 arka tampon oluyormuş ama ön tampon olmuyormuş, diğer türlü arka 7,5 ön 7 olur nasıl olur bilemedim golf 7.75 olur herhalde 😂

@serkan_kala Maalesef link değil. Direksiyon kılıf dikimi yapan yerler bulursanız yaşadığınız şehirde, ellerinde hertür kumaş vardır. Gerisi sizin seçiminize kalır

@Musaaksoy  yok hocam halojenlerin de tasarımı gayet güzel. (y)  bende 7,5 comfort var standart leddi ancak highline kayar ledleri taktım çok daha fazla yakışıyor... :)

@serkan_kala Benim aracım 2015 model comfortline. Ön ayrı arka ayrı olayına ben çok takılmıyor. Sonuç olarak birbirinden bağımsız birimler. Ayrı 7.75 olmaz 7.15 olur.  :sofor:

Merhaba 2015 model comfortline aracıma bazı şeyler eklemek istiyorum bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. Aracım temiz, düşük km ve bomboş bir araç olsa istediğim özelliklerde highline ve makyajlı kasa düşünebilirdim. Bu zamanda temiz araba bulmak gerçekten zor.. 

Aracımın belli başlı özellikleri

- 38 bin km

- Sürüş konfor paket(hız sabitleme, limitleme, park pilot vs..)

- Işık ve görüş paket(yağmur-far sensörü, Coming Home-Leaving Home, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası vs.) 

-"Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (Güvenli kilitlemesiz mi- güvensiz mi bilmiyorum?)

-Yorgunluk Tespit Sistemi 

Aracıma düşündüğüm ekstralar(Mümkün olduğunda orjinal parçalar kullanmak istiyorum)

1-Çift U led far(Taiwan) 
2-Vişne kayar led stop (Taiwan) 
3-Dijon Jant 
4-Krom pedaller (Orjinal)
5-Shark anten (Orjinal)
6-Led Plaka aydınlatma (Orjinal)
7-Led geri vites aydınlatma Orjinal)
8-Golf yazılı kapı eşiği koruma 
9-Dikişli alcantara-karbon direksiyon klıfı
10-Gizli özellikler
11-Katlanır ayna  (Taiwan) 
12-Krom egzoz ucu 
13-Carplay mutlimedya (7,5 makyajlı kasanın Çinden gelenlerden forumdan bir arkadaş ile görüştüm düşünüyorum )

Bunlardan hangilerini yapmalıyım yada yapmamalıyım yapanlarda varsa görüşlerinizi almak isterim, şimdiden teşekkürler... 

Ekli dosyayı görüntüle 30749

Ekli dosyayı görüntüle 30750

Ekli dosyayı görüntüle 30751

Ekli dosyayı görüntüle 30752
Benim ilk tavsiye edeceğim şey ön-arka araç kamerası.
Aracınıza hiçbir şey yapmasanız bile bunu mutlaka yapın. İnşallah hiçbir zaman lazım olmaz ama lazım olursa da çok büyük faydası olacaktır. Benim gibi kötü bir tecrübe yaşamadan mutlaka alın, ben ağzım yandıktan sonra aldım.

Listede görmedim ama geri görüş kameranız yoksa tavsiye ederim.

Arka ayak altı aydınlatma

Kapı altı aydınlatma

Alacağınız stoplara parlak siyah stop çerçevesi

Havuzlu paspas ve bagaj havuzu

İç mekana beyaz led ampuller + bagaja led ampul tavsiye ederim.

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.  (y)

Geri
Üst Alt