Golf 7 Comfortline Yapılacaklar Listesi

@serkan_kala arka tampon direkt oluyor evet ancak ön tampon için 7.5 GTİ Tampon var 7 uyumlu @SEMTuning de varmış fırsat bulunca görüşeceğim.

Benim aracımda 2016 comfourtline, ön çift J ve higline panjur, arka kayarlı Led stop ve 17 Dijon jant uygulamasından sonra araç çok şık oldu.

-Sırada @ycetin in yaptığı 7.5 orjinal arka tampon ve 7.5 gti ön tampon uygulaması var.

1575CB05-6278-4EF1-B278-B2CEC91198F2.png

Alttaki benim aracım şuanki hali, üsteki araç hedefim 😊

C88C472E-C7D6-4668-A7E7-E870B6ED7845.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ali_burkay gerçekten mükemmel olmuş 👏 7,5 tampona bile gerek yok, beyaz arabada mı böyle duruyor bilemedim ama Highline panjur ile beraber çok iyi olmuş 👍

@frknyldrm kamera için öneriniz var mı? Ben de düşünüyorum fakat elektrik için tesisat çekmek istemiyorum

@frknyldrm kamera için öneriniz var mı? Ben de düşünüyorum fakat elektrik için tesisat çekmek istemiyorum
Viofo A129 Duo kullanıyorum, ön kameraya ayrıca yansımaları azaltması için CPL filtre taktım ve tavsiye ederim.

Youtube'da çok detaylı bir inceleme videosu var. Tesisat falan çekmiyorsunuz enerjiyi çakmak girişinden alıyor, tek yapmanız gereken kameranın kablolarını görünmeyecek şekilde ön ve arka kameraya yürütmek. Park halinde kareler halinde çekime devam etmesini isterseniz biraz daha detaylı bir işlem yapmanız gerekiyor, ben yapmadım ama forumda yapan vardı diye hatırlıyorum.

Bu Kamerdan Kullanıyorum ve Konusu mevcut forumda. Detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tavsiye ederim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba 2015 model comfortline aracıma bazı şeyler eklemek istiyorum bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. Aracım temiz, düşük km ve bomboş bir araç olsa istediğim özelliklerde highline ve makyajlı kasa düşünebilirdim. Bu zamanda temiz araba bulmak gerçekten zor.. 

Aracımın belli başlı özellikleri

- 38 bin km

- Sürüş konfor paket(hız sabitleme, limitleme, park pilot vs..)

- Işık ve görüş paket(yağmur-far sensörü, Coming Home-Leaving Home, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası vs.) 

-"Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (Güvenli kilitlemesiz mi- güvensiz mi bilmiyorum?)

-Yorgunluk Tespit Sistemi 

Aracıma düşündüğüm ekstralar(Mümkün olduğunda orjinal parçalar kullanmak istiyorum)

1-Çift U led far(Taiwan) 
2-Vişne kayar led stop (Taiwan) 
3-Dijon Jant 
4-Krom pedaller (Orjinal)
5-Shark anten (Orjinal)
6-Led Plaka aydınlatma (Orjinal)
7-Led geri vites aydınlatma Orjinal)
8-Golf yazılı kapı eşiği koruma 
9-Dikişli alcantara-karbon direksiyon klıfı
10-Gizli özellikler
11-Katlanır ayna  (Taiwan) 
12-Krom egzoz ucu 
13-Carplay mutlimedya (7,5 makyajlı kasanın Çinden gelenlerden forumdan bir arkadaş ile görüştüm düşünüyorum )

Bunlardan hangilerini yapmalıyım yada yapmamalıyım yapanlarda varsa görüşlerinizi almak isterim, şimdiden teşekkürler... 

Ekli dosyayı görüntüle 30749

Ekli dosyayı görüntüle 30750

Ekli dosyayı görüntüle 30751

Ekli dosyayı görüntüle 30752
2-Vişne kayar led stop (Taiwan) 

kastınız R Dizayn Mı ? buysa şayet 7.5a geçtiğim için şuan boşta yardımcı olabilirim :)

IMG-4825.jpg

IMG-4701.jpg

@frknyldrm Bagaj havuzu, led ayak aydınlatmalar falan var, paspaslar orjinal ama havuzlu mudur bilmiyorum :)  Kamera için de resim paylaşabilirsen sevinirim müsait zamanda 

IMG_0939.JPG

IMG_0940.JPG

IMG_0941.JPG

IMG_0937.JPG

IMG_0938.JPG

@frknyldrm Bagaj havuzu, led ayak aydınlatmalar falan var, paspaslar orjinal ama havuzlu mudur bilmiyorum :)  Kamera için de resim paylaşabilirsen sevinirim müsait zamanda 

Ekli dosyayı görüntüle 30807

Ekli dosyayı görüntüle 30808

Ekli dosyayı görüntüle 30809

Ekli dosyayı görüntüle 30810

Ekli dosyayı görüntüle 30811
(y)

Söylediğim paspaslar şu şekilde, 

79104_0.jpg

Kamera olarak Viofo A129 Duo modelini kullanıyorum. Dışarıdan dikkatli bakmazsanız belli olmuyor pek, içerden fotoğrafı yok. İnceleme videolarından bulabilirsiniz.

P_20200201_125552_2.jpg

Geri
Üst Alt