Jump to content

Golf 7 confort abs arızası balataları kontor edin diyor her hangi bir balata arızası vs yoktur

Recommended Posts

Arkadaşlar aracım balataları vs herşey degiştirildi balatalardan yana sorun degil aracım balataları kontrol edin arızası ve vag com da 03 abs  brakes — status malfunction 0010 arızası veriyor neden oluyordur silindiginde hala devam ediyor 

7B24EFE5-5629-4197-AEC1-9EC5E85CACB8.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 10
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Tamam amortisör değişirkende taşıyıcıdan diski balatayı ayırdı muhtemelen daha sonra fişi takmamıştır fişi kontrol ettirin sol ön tekerlekte olur Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaş size bunu sormuyor., fişli balata mı taktınız fişsiz balata mı taktınız onu soruyor., Fişsiz balata taktıysanız arıza ışığı yanar/yanması normal

Geçen gün aracta kodlama falan epey iş yapmistik isimiz bitince benim de ayni hataları verdi durduğu yerde Araci hareket ettirip sert fren yaptım abs devreye girecek sekilde sert durdum bir kaç defa

Konudaki görseller

2 dakika önce, 50akyel50 yazdı:

Arabanın amortisörleri degiştirdim balatalar degişeli 6 ay oldu her hangi bir sorunu yoktu sonra böyle arıza verdi

Arkadaş size bunu sormuyor., fişli balata mı taktınız fişsiz balata mı taktınız onu soruyor.,

Fişsiz balata taktıysanız arıza ışığı yanar/yanması normal

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen gün aracta kodlama falan epey iş yapmistik isimiz bitince benim de ayni hataları verdi durduğu yerde

Araci hareket ettirip sert fren yaptım abs devreye girecek sekilde sert durdum bir kaç defa sonra duzeldi

Denemediyseniz öneririm hocam

Birde araç rolantide calisirken direksiyonu önce sağ 3 saniye tutun en dipde sonra kontak kapatmadan sol da 3 saniye tutun denenebilir

Süreleri yanlış yazmış olabilir forumda ya da youtube da golf 7 hata silme diye aratin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkesin ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum saolun aracın sağ ön balata soketini takmamış o yüzden ışık yakıyormuş aracım :like: golftutkusu.com ailesi bütün tekrardan ilginizden arkadaşlarıma teşekkür ederim 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Saliha bende gittim, hatta en son atas kireç çözücü aldım ama o camdan çıkarmıyor. Halledemezsen şerifali tarafındayım gel halledelim
    • @tiesay Benimde hep aklımdaydı birdahamı geleceğiz dünyaya deyip yaptırdım. Hafta içi 2 gün sabah Ankaraya gidip akşam Çankırıya dönüyorum şehir içi trafik yoğun oluyor. Cuma günü Acc ile geldim inanılmaz rahat oldu. İnşallah bir sonraki aracınızda bu donanımlar olur.
    • bende de fabrikasyon bi-xenon basic var., ben aydınlatmasından memnunum., Doğru far ayarı nasıl yapılır; eski usül analog far ayar cihazları ile xenon far ayarı yapılması yanlıştır çünkü xenon 'nun analog cihazın perdesine düşen ışık demetini iyi süzemez., xenon ışığın analog cihazın perdesine yansıyan ışık saçak şeklinde dağılır., perdeye yansıyan ışık dağıldığı için ayar yapmak zorlaşır sağlıklı bir ayar mümkün olmaz., bu nedenle digital far ayar cihazı ile far ayarını yaptırmak gerekir., Far ayarı yapılırken bağajda aracın stepne-kriko gibi ekipmanları bulunmalı fakat bunun haricinde aracın ağırlığını etkileyecek çanta-bavul-eşya vs.. bulundurmamanız gerekir. Yakıt deposu %70-80 oranında dolu olması gerekir., Farlar halojen ise far yükseklik ayarı 0 konumunda olmalıdır., far yüksekliğini 0 konumuna alırken farlar ve kontak açık olmalıdır. Digital far ayar cihazı doğuş oto kartal veya maslakta vardı hangisiydi tam hatırlamıyorum., sanayide de vardır ama biraz sorup soruşturmanız gerekir.. Işığın renk tonu ayrı bi konu., mercedes bmw audi fabrika 4300 k kullanır., xenon da 4600-5000 kelvin sınır değer., daha üst kelvin değerli ampüllerde görüş zayıflar., aydınlatma performası düşer..
    • Çok teşekkür ederim yorumunuz için @Koraycam müzik benim için olmazsa olmaz kriter, ve golfte stok hoparlor sistemi oldukca tatminkar. Qashqai olursa sanıyorum ekstra kapı yalıtımları ve ses sistemi yapılması gereken bir durum olacak. Ah golf ah başımıza neler açtın  Ayrıca o kadar büyük arabanın hacim olarak golften farksız olması da şaşırdığım bir nokta. 
    • @agacmalzemeHocam kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Aklımda ACC ve Front assist hep vardı ama bana nasip olmadı, siz tam da gönlümden geçenleri fazlasıyla yaptırmışsınız. 
  • Yeni Oluştur...