bir otomobil alma hikayesi

48.gün üretime başladılar, tahminimden 4 gün önce :)

tahminime göre 3 hafta sonra "st'nizle iletişime geçin" yazacak, nisan ilk hafta,

ben yavaştan poloyu satışa koyayım :)

@magic Abi görelim artık şu güzel Polo'nu, bakarsın forumdaş bir hocamız arıyordur, ne de güzel olur :)

Eğer bütçe müsait olsaydı ilk talibi ben olacaktım. Murat Abimle de konuşmuştuk ama bütçemiz kısıtlıydı, clio aldık. Umarım kıymetini bilecek birine gider :)
sağol Eren'cim haberim yoktu, kısmet artık, bir arkadaş almak istiyor ama bakamadı daha, o baksın ona uymazsa buraya koyarım fotoğraflarını...

künyeyi vermiş olayım: 2006, polo otomatik, benzinli, 90 bin km, beyaz renk..

"fabrikadan limana sevk ediliyor"  

aşamaları hızlı atlamaya başladık :)

bugün polo'yu ilk bakan arkadaşa da sattık, ben fotoğraf çekip hazırlayana kadar satıldı araba, yabancıya da gitmedi iyi oldu...

@magic Emre abicim hayırlı olsun, bu habere çok ama çok sevindim. Artık geriye hayırlısı ile o güzel günü beklemek kaldı desene :)

Hadi Polo satış hayırlı olsun, sırada golf için hayırlı olsun sözü beklemede :)

Sent from my iPad using Tapatalk

"fabrikadan limana sevk ediliyor"  

aşamaları hızlı atlamaya başladık :)

bugün polo'yu ilk bakan arkadaşa da sattık, ben fotoğraf çekip hazırlayana kadar satıldı araba, yabancıya da gitmedi iyi oldu...
Heyecan var mı ?  Heyecan? 

:000203-medium:

Sağol@Bekir hocam...

Heyecan olmaz mı Murat kardeşim, böyle beklemem ilk oldu benim için, daha önce hep 2.el, bir kere de hazır araç almıştım..@silvershadow

"gemi üzerinde"

:000074-medium:

Geri
Üst Alt