bir otomobil alma hikayesi

Heyecanın dozu giderek artıyor :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Neptune thalassa ile geliyor sanırım benim araçta aynı gemide heyacan dorukta hayırlısıyla kavuşuruz insallah.

Neptune thalassa ile geliyor sanırım benim araçta aynı gemide heyacan dorukta hayırlısıyla kavuşuruz insallah.
evet öyle olmalı, diğer 2 gemi biri gemliğe diğeri kopere gidiyormuş, söylediğiniz dilovasına...

varış tarihi yazıyor mu bir yerde?

st bana nisanın 2.-3. haftası Türkiyeye iner demişti ama galiba çok daha önce gelecek, sanıyorum 2. hafta kapının önünde bile olabilir :)

evet öyle olmalı, diğer 2 gemi biri gemliğe diğeri kopere gidiyormuş, söylediğiniz dilovasına...

st bana nisanın 2.-3. haftası Türkiyeye iner demişti ama galiba çok daha önce gelecek, sanıyorum 2. hafta kapının önünde bile olabilir :)
Kıymetli Üstadım;

Siz nisanın ilk haftasında alırsınız gibi geliyor bana...

Gecikme olasılığına karşı genellikle 1 hafta geç tarih söyleniyor ki; müstakbel araç sahibi mağdur olduğunu söyleyerek hak iddia etmesin.

Yine de hayırlısını dileyelim. geç olsun da güç olmasın

Kıymetli Üstadım;

Siz nisanın ilk haftasında alırsınız gibi geliyor bana...

Gecikme olasılığına karşı genellikle 1 hafta geç tarih söyleniyor ki; müstakbel araç sahibi mağdur olduğunu söyleyerek hak iddia etmesin.

Yine de hayırlısını dileyelim. geç olsun da güç olmasın
evet haklısın kardeşim, artık son düzlükteyiz :)  onlar da haklı bir bakıma, süreç çok bilinmeyenli bir durum, etki eden eleman sayısı fazla...

gemi pazartesi yanaşır en geç perşembe günü bayiye gelir ararım gelir bakarsınız araca nisan girmeden faturasını kesmemiz gerek dedi st cumarteside (2 nisan) teslim ederiz dedi.Gelsin bir an önce rüyalarıma giriyor :)

gemi pazartesi yanaşır en geç perşembe günü bayiye gelir ararım gelir bakarsınız araca nisan girmeden faturasını kesmemiz gerek dedi st cumarteside (2 nisan) teslim ederiz dedi.Gelsin bir an önce rüyalarıma giriyor [emoji4]
Beni aradı, bu hafta stoklarımıza girecek, gelir bakarsınız teslimat diğer haftaya sarkar dedi, zannediyorum en iyimser tahminle c.tesi bakarım, sorun yoksa ödemeyi yaparım salı çarş teslimat olur gibi...

gemi pazartesi yanaşır en geç perşembe günü bayiye gelir ararım gelir bakarsınız araca nisan girmeden faturasını kesmemiz gerek dedi st cumarteside (2 nisan) teslim ederiz dedi.Gelsin bir an önce rüyalarıma giriyor [emoji4]
Sizin bayi hangisiydi?

Madem geliyor, hazırlık yapalım...

image.jpeg

@magicemre abi hayırlı uğurlu olsun @silvershadow murat hocam söylemişti ama işlerimden dolayı foruma pek yaklasamaz oldum bu aralar aracını hayırlısıyla bir teslim alda boy boy fotolarını bizlerle paylaşırsın artık 

@erkanzhocamız aracına oturdum aksam su sıfır kokusu hala uzerınde bıan tuaf oldum o koku insanı başka diyarlara götürüyor :'(

@erkanzdegerli hocam amaç kotulemek degil ama alcantra koltuk olan golf'ün içinden sıfır kokusu daha uzun süre çıkmıyor ergonun sıfır kokusu yarı deri olmasından sanırım alcantra gibi kokmuyor

2 yıl once sattığım pasıfık golfumu hatırladım 

Geri
Üst Alt