bir otomobil alma hikayesi

@magicemre abi hayırlı uğurlu olsun @silvershadow murat hocam söylemişti ama işlerimden dolayı foruma pek yaklasamaz oldum bu aralar aracını hayırlısıyla bir teslim alda boy boy fotolarını bizlerle paylaşırsın artık

@erkanzhocamız aracına oturdum aksam su sıfır kokusu hala uzerınde bıan tuaf oldum o koku insanı başka diyarlara götürüyor :'(
Sağolasın Emrah hocam, şimdi baktım şarköy açıklarında gemi, kaptanın telefonu olsa arayacağım, git bir bak diyeceğim :)

Sağolasın Emrah hocam, şimdi baktım şarköy açıklarında gemi, kaptanın telefonu olsa arayacağım, git bir bak diyeceğim :)
Kıymetli Üstadım;

Online gemi takip etmek de varmış kaderde?

Hayatta ne güzel şeyler olabiliyor bakar mısınız? :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kıymetli Üstadım;

Online gemi takip etmek de varmış kaderde?

Hayatta ne güzel şeyler olabiliyor bakar mısınız? :)
hızlı da gidiyor kereta, tekirdağ açıklarına ulaştı :)

"bir otomobil alma hikayesi" marine trafik'den gemi takip etme işiyle çok teknolojik bir hal aldı...

yolcu gemilerindeki gibi güvertede bir kamera olsaymış daha güzel olurdu, şöyle bizim pasifiğe çevrili... :)

@magichocam çok şanslısınız benim araç geldi dedilerde gidip aldım siz adım adım takip edebiliyorsunuz

ben hemen kaptanı arıyorum 2 dakka ambarlı lımana yanaşsın araca bakıp size bilgi aktarımı yapayım 

inanın ilk aldığımda servisten dükkana gelene kadar ayklarım titredi kullanamadım aracı  :D

Değerli üstadlarım, 15 Mart'ta verdiğim sipariş 25 Mart Cuma günü üretime başlamış olarak gözüküyor. Bana Mayıs'ın ilk haftası gelir demişlerdi fakat şu anda Magic hocamızın aldığı aracı için yazdığı tarihlere göre konuşursak erken gelebilir diye düşünüyorum. Yorumlarınız nelerdir varış tarihi için? 

istanbul sınırlarına girdi 2-3 saate yanaşır herhalde limana 3 gündür takip ediyorum ilk golfüm ikinci el di hiç böyle heyacan yaşamamıştım :)

Değerli üstadlarım, 15 Mart'ta verdiğim sipariş 25 Mart Cuma günü üretime başlamış olarak gözüküyor. Bana Mayıs'ın ilk haftası gelir demişlerdi fakat şu anda Magic hocamızın aldığı aracı için yazdığı tarihlere göre konuşursak erken gelebilir diye düşünüyorum. Yorumlarınız nelerdir varış tarihi için?
bende üretim aşamasına 48.günde gelmişti, sizinki 10. günde üretim aşaması yazıyorsa ilginç, bu eğer doğruysa, üretim aşamasından itibaren sadece 15 gün kalır satıcınıza gelmesine...

üretime başlamış dediğiniz eğer "siparişiniz üretime planlandı" aşaması ise, o tarihten sonra 40 gün kaldı demektir...

@magic yok hocam "siparişiniz üretime planlandı" yazısı gelmişti, daha sonra ekstra bir özellik ekletmek için ST'yi aradım, kendisi üretime alınmış değiştiremiyoruz dedi. Tekrar kontrol ettiğimde sayfayı "üretim aşamasında" yazdığını gördüm  :mad:

hocam hangi liman bi açılış buluşması yapalım olmazmı :'(

şu anda %3 + bayi indirimi (genelde %1) yapıyorlar, bu muhtemelen uzar ama şimdi karar vermek gerekiyor, bu şartlarda almak mı nisanda oluşacak kampanyayı beklemek mi?

Siparişler geldi :)

45144462050dcb4ef18eff3662c47f85.jpg

Geri
Üst Alt