Eibach 35mm yaylarımızı taktık

@Rustin sagolun hocam cumlemize kazasiz belasiz saglikli gunler olsun.

@Musaaksoy kayar ledli highline mk7 stobu takmayi dusunuyorum hocam. Yasak kalkinca ankaradan alacagim. Orada birkac yedek parcacida buldum gidip gorerek kalitesine bakip alayim diye dusundum nasip olursa. 

@Rustin merttug otomotivin stoklarinda gorunuyor hocam internet sitesinde. Onun haricinde ivedik osb'deki parcacilarda bulunabilecegini soyledi arkadasim. ivedik osbde dukkani var. Gitmisken highline panjurda bakarim hem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@umutgolf7 Anladım hocam.Mertuğ oto güncelledi fiyatları yükseltti onu görmüştüm.Teşekkür ederim.

Çıkma orjinal bulunsa çok güzel olur da işte bulmak mesele.

@umutgolf7 Hayırlı olsun hocam, tam olarak eibach takılınca nasıl oluyorun resmi olmuş, arka taraf hafif tatlı bir şekilde yukarda. Bu duruş eşit düşmeden daha çok hoşuma gidiyor benim.

kazasız günler dilerim.

@umutgolf7 mrb. Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Marşbiyel konusundaki fikrim ise aero almayın derim. Bence R marşbiyel daha çok yakışıyor golfe.

533229808-721193646.jpg

6440817341246366033.jpg

7145338781478271811.jpg

-8416834881645232564.jpg

Degerli forumdaslarim bende eibach pro kit kullananlar arasina katildim. Varolan guncel konu uzerinden paylasmak istedim 17" ile nasil durdugunu gormek isteyenler olacaktir diyerek. 18 benim icin 5 yildir 15" kullanan biri olarak cok radikal bir gecis olacakti. 17 + yay beni uzmeyecek gibi duruyor konfor konusunda. Ilk deneyimlerim gayet olumlu tavsiye ederim.

Arac 1.2 tsi. 

Nasip olursa sirada stoplari degistirmek olacak sonrasinda on farlari.. birde marsbiyel kismi icin leon aero marsbiyel alsam sadece ne dersiniz? Baska ekleme dusunmuyorum belki kibar bir ön lip olabilir. 

Ekli dosyayı görüntüle 32457

Ekli dosyayı görüntüle 32458
merhaba. fikir vermesi açısından aero böyle duruyor ( paşa tuning)

4E7E8683-7EA3-430D-A921-48C6771FABB4.jpeg

@biycash evet hocam genelde 18 ve 19" ile uygulamalar goruyoruz 17," ile nasil olurun sonucu oldu tam olarak. Cok tesekkur ederim. 😊

@Golfmk7 hocam cok tesekkur ederim cumlemize insallah😊

@pretoria r marsbiyeli bende cok begeniyorum karakterli bir parca fakat body kit olmadan sadece marsbiyel siritir mi sizce?. Aero asagidan cok yana tasiyor sadece marsbiyel takarak isi bitirsem nasil durur diye dusunurken @Seastar76 hocam paylasmis sagolsun. Marsbiyeldeki puturlu yapi hosuma gitmiyor arac icin cok saglikli olsa da goze hos gelmiyor. Cabuk kir tutuyor.

@Seastar76sizde ön ek de var o olmasaydi da guzel durur muydu sizce alta dogru fazla tasiyor mu tampona ek takmadan nasil gorunur dersiniz? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@biycash evet hocam genelde 18 ve 19" ile uygulamalar goruyoruz 17," ile nasil olurun sonucu oldu tam olarak. Cok tesekkur ederim. 😊

@Golfmk7 hocam cok tesekkur ederim cumlemize insallah😊

@pretoria r marsbiyeli bende cok begeniyorum karakterli bir parca fakat body kit olmadan sadece marsbiyel siritir mi sizce?. Aero asagidan cok yana tasiyor sadece marsbiyel takarak isi bitirsem nasil durur diye dusunurken @Seastar76 hocam paylasmis sagolsun. Marsbiyeldeki puturlu yapi hosuma gitmiyor arac icin cok saglikli olsa da goze hos gelmiyor. Cabuk kir tutuyor.

@Seastar76sizde ön ek de var o olmasaydi da guzel durur muydu sizce alta dogru fazla tasiyor mu tampona ek takmadan nasil gorunur dersiniz? 
@umutgolf7 sadece marşpiyel de olur, sonra eksik görürseniz ön ek de takarsınız. ön eklerin içinde en sadesi  ve taşmayanı bu ( sportline). daha agresif olan oettingeri eleyerek seçtim. 
yerinde deneyerek de seçilebilir(ben öyle yaptım, fabrika Antalyada imiş ))
kombin edecek olursak piyano black difüzör son parça takılır 

Geri
Üst Alt