Eibach 35mm yaylarımızı taktık

@agacmalzeme hayır hocam spacer kullanmamak adına 235 40 18 ebatını tercih ettim arkadan daha dolgun tok bir görüntü elde ettim ayrıca. Dan dun meselesi kişiden kişiye değişir 16 dan 18 e geçiyorsanız dan dunlara katlanmak zorundasınız ve daha çok dikkatli kullanmalısınız. Onun haricinde rakipleri arasında en konforlusu olarak bilinir. 

@Raban7 Anladım bende 17 dijon var ilk önce yay takıp sonra 18 janta geçmeyi düşünüyorum. Ultraleggare almayı düşünüyorum ben para biriktirdikçe euro coşuyor yetişemiyorum :)  Birde yaylarınızın kodu nedir ve nereden aldınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@agacmalzeme hocam bende şuan jant değiştirme arefesindeyim. Çok baktım oz lara ancak 18 gözüme küçük geliyor 19 a geçmeyi düşünüyorum. 18 oz a da o kadar para vermek bana mantıklı gelmedi maalesef. Hocam kodunu bilmiyorum ama by_akilli cengiz beyden almıştım. O zamanlar kod mod bilgim yoktu aracıma uygun olanı almıştım. (inşallah uygundur tabi 😂

@Raban7 Proteria 19'' olduğunda tam kendini gösteriyor aslında :)  Belkide bu yüzden 19'' arıyor gözünüz hocam

@farukal büyük ihtimalle ender hocamdan özendim alıcam bu hafta inşallah gun metal 😂

@Raban7 Çok yakışır passatın disklerinide alın dolu dolu görünsün proterianın içinde diskleriniz :)  

Arkadaşlar protaria jantın ince kollarından olsa gerek 19 çok iyi dolduruyor 18 sanki küçük duruyor tabi zevk meselesi ender hocanın jantlar çok iyi satıyordu bence iletişime geç

Degerli forumdaslarim bende eibach pro kit kullananlar arasina katildim. Varolan guncel konu uzerinden paylasmak istedim 17" ile nasil durdugunu gormek isteyenler olacaktir diyerek. 18 benim icin 5 yildir 15" kullanan biri olarak cok radikal bir gecis olacakti. 17 + yay beni uzmeyecek gibi duruyor konfor konusunda. Ilk deneyimlerim gayet olumlu tavsiye ederim.

Arac 1.2 tsi. 

Nasip olursa sirada stoplari degistirmek olacak sonrasinda on farlari.. birde marsbiyel kismi icin leon aero marsbiyel alsam sadece ne dersiniz? Baska ekleme dusunmuyorum belki kibar bir ön lip olabilir. 

20200514_225115.jpg

20200514_225030.jpg

Geri
Üst Alt