Sis Farı İçin Led Marka Tavsiye

İşte bulent hocamdan beklenen hareket geldi harikasin hocam . Bende siparis verdim. Niken evo + T10(plaka ve torpido icin) + (36mm makyaj aynalari icin) + (41mm bagaj icin) bi hafta ici arabanin ici disi led olacak ins :D  foto eklerim

Çift j taktigimda ledlerde photon duo takılmıştı sislere.Tabi arkalarinda fan olduğu için dönüşlerde fan sesi aşırı duyuluyordu.Birde normal sari sislerin arkasi takildiktan sonra kapatılabilir ama fanli yada takildiktan sonra arka kapak kapatilmadigi zaman yağmur da çamurda ıslanmış olur...Ben beyaz sis farlarini denedim hiç memnun kalmadim sari hem güvenlik hemde farkedilebilirlik açısından çok daha güzel.Gittim iade ettim o da zar zor...Ayrica direksiyonu tam kirip söküp takmak bahsedildiği gibi kolay değil...Keza selkt.atinca sari sislerle j ledlerin ayni anda atmasi daha mantıklı.Bir ara actirsam bende iyi olur... Saygılar.
Merhaba youtube da golf 7 sis fari degisimi diye aratirsaniz ordaki yapan arkadaslar tek elle telefon tutup video cekiyor diger elle ampulu degistiriyorlar :)  bence sizde denerseniz yapabilirsiniz

İşte bulent hocamdan beklenen hareket geldi harikasin hocam . Bende siparis verdim. Niken evo + T10(plaka ve torpido icin) + (36mm makyaj aynalari icin) + (41mm bagaj icin) bi hafta ici arabanin ici disi led olacak ins [emoji3] foto eklerim
Ic donamim led degil mi standart

Benim tavan aydinlatma makyaj aynalari led

Comfortline

@oguzkaanvolkan hocam dün konu aklımdaydi, konuyu açmanız iyi denk geldi.

H11 led takmamız araç muayenesinde sorun çıkarır mi peki?
Valla @HONEY hocamin dedigi gibi nereye takildigi onemli. Mesela tuvturk muayne sartlarinda Xenon olmayan bir araca sonradan xenon takildiginda far yikamada olmasi gerekiyor gibi bir bilgim var ama sisin illaki halojen olmasi gerektigi pek aklima yatmiyor. Bulent hocam geciyor diyorsa gecer :)  

[mention=8934]onurmat[/mention] 280 tl 1 led fiyatı dimi hocam, 2 adet çıkmıyor paketten?
Kutudan cift çıkıyor hocam

@onurmathocam kullandiginiz farlari sari halojenlere oranla performansi nasil ?
@Furkan96 Selamlar, sisli hava koşullarına göre kesinlikle halojen olacaktır ''ANCAK'' halojen renk ısısının 5000 K den düşük olduğu durumlar için geçerli bu söylediğim.

Aksi durumların tamamında led ampül; halojenden üstün gelecektir. Lümen olarak kaliteli bir led ampülün yanına dahi yaklaşamaz halojen ampül

@Furkan96 Selamlar, sisli hava koşullarına göre kesinlikle halojen olacaktır ''ANCAK'' halojen renk ısısının 5000 K den düşük olduğu durumlar için geçerli bu söylediğim.

Aksi durumların tamamında led ampül; halojenden üstün gelecektir. Lümen olarak kaliteli bir led ampülün yanına dahi yaklaşamaz halojen ampül
@Furkan96 Yukarıdaki durumu gözeterek tercih yapmanızı öneririm. Ben önerdiğimi 2. sayfada belirtmiştim zaten.

Geri
Üst Alt