Jump to content

Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

Recommended Posts

@Canplt girmediği kanallara buyuk ihtimal yine giremeyecek, bazi yeni nesil modullere.klon kablolar baglanamiyor. Orjinal RossTech V2 interface giriyor onlara ancak. Yinr de numarami yaziyorum tabii size, guncelleyelim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum. Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadı

Yukseltme icin onemli kriter Atmel Çipli olması. Bootloader açıksa ki buna uzaktan baglanip bakmam lazım, uzaktan yapilabiliyor. Degilse de Atmel192 çipli ve Programlama pinleri olan bir kabloysa yapı

@bunyamin81 Tabii canım maksat karşılıklı sıkılmamak İyi sordun bu arada, yapabilmek için Kablonun ya Arabaya takılı olması yada dışardan 12 Volt verilmesi gerekiyor. Bi bilgisayara Teamview

Konudaki görseller

Cem bey merhaba,öncelikle forumda yaptığız yardımlarınız ve başarınız için sizi çoook tebrik ediyorum.Maşallah...hayırlı bayramlar diliyorum.

Kısacası benim sorunum kullanmakta olduğum 18.9 kablom sebebini halen çözemediğim bir şekilde devre  dışı kaldı galiba internet açıkken güncelleme yaptı ve bloke olduğunu düşünüyorum. Müsait olduğunuz zaman banada yardımcı olurmusunuz acaba? Ben her zaman hazırm .Şimdiden teşekür ediyor,iyi akşamlar dilerim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, blackhawk21 yazdı:

Cem bey merhaba,öncelikle forumda yaptığız yardımlarınız ve başarınız için sizi çoook tebrik ediyorum.Maşallah...hayırlı bayramlar diliyorum.

Kısacası benim sorunum kullanmakta olduğum 18.9 kablom sebebini halen çözemediğim bir şekilde devre  dışı kaldı galiba internet açıkken güncelleme yaptı ve bloke olduğunu düşünüyorum. Müsait olduğunuz zaman banada yardımcı olurmusunuz acaba? Ben her zaman hazırm .Şimdiden teşekür ediyor,iyi akşamlar dilerim.

Hocam, kabloyu Flashlamayı denediniz mi?  Dosyayı indirin, nasıl yapılır videosu içinde mevcut. Deneyin en azından. Benimde 18.9 kablom çalışmıyordu, bu programı satıcı göndermişti yaptım ve hâlâ çalışıyor. Ve cenk hocamın sayesinde de 20.4 sürümüne yükselttik. 

https://s4.dosya.tc/server6/b00t2l/VCDSLoader_v7.0Full--18.9.rar.html

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@CemK @Recep Gül Öncelikle Cem hocam'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim tekrar Allah razı olsun. Hiç tereddüt etmeden yardımcı oldu ve hasarlı olan iki kablomuda güncelledi ve kullanılabilir oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Recep bey sizde sağolun. Allah'a emanet olun hayırlı akşamlar. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Recep Gül yazdı:

Hocam, kabloyu Flashlamayı denediniz mi?  Dosyayı indirin, nasıl yapılır videosu içinde mevcut. Deneyin en azından. Benimde 18.9 kablom çalışmıyordu, bu programı satıcı göndermişti yaptım ve hâlâ çalışıyor. Ve cenk hocamın sayesinde de 20.4 sürümüne yükselttik. 

https://s4.dosya.tc/server6/b00t2l/VCDSLoader_v7.0Full--18.9.rar.html

Teşekkürler

tarihinde onerkilic tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@CemK Cem Hocama Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. saat geç oldu demeden tereddütsüz bağlanıp kablomun versiyonunu yükseltti. şuanda sorunsuz kablomu kullanabiliyorum. Allah razı olsun :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

@CemK ustadim

Bugun çok yorduk seni[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] ile beraber

Kablo guncellemesi ve Muhammedin aractaki hataları gidermek için epey emek harcadin

Tüm hatalar kapatildi sorun yok

Ellerinize sağlık default_smile.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...