Katlanir dikiz ayna aliexpress

Hocam katlanir aynalarda şöyle bir sikayet de duymuştum ucuz olanlarda belki bu sorun vardir

Aynanin görüş açısı ve netliği konusunda orjinalden kalite farki var mi?
Gayet net gorus acilari ayni kaldiki cikardiginiz orjinal ayna camini yenisine aktarabilirsiniz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Midline larda degisiyor evet. acaba midline pluslarda bir fark oluyor mu?
Midline diye bi paket yok. Midline plus zaten o . Golf 7 kasalarda midline plus paketde kapı modülü değişmesi gerekiyor. Ama 7.5 kasada değişmesi gerekirmi bilmiyorum.. ama gerekiyordur tahminen

Bir tane daha alsaydınız forumda alabilirdik :)

Merhaba hocam bende aracıma katlanır ayna montajı düşünüyorum acaba bu ürünlerde ısıtma mevcut mudur?

Merhaba hocam bende aracıma katlanır ayna montajı düşünüyorum acaba bu ürünlerde ısıtma mevcut mudur?
Bu aliexpress urunu orijinal cin pazari vw ler icin uretilen yedek parca yani orijinal icerisinde kablosundan pinlerine kadar vw armalari mevcut urun orijinal aynanizda ne var ise ayni ozellikler bu aylarda da mevcut kafanizda soru isareti kalmasin

@Erman Selam,

Sanırım kapı kontrol ünitesi değişimi gerekiyor olmalı, bunun üzerine ne olması gerektiğini ben de bilmiyorum Midline araç sahibi olarak :)

@mustik Hocam selamlar ben de biraz katlanır ayna araştırmasına giriştim bugün. Önce N11 e baktım orada fiyatlar 1400 civarı ama sizin paylaştığınız resimleri görünce aynı kalite ürün olmadığına kanaat getirdim. N11 dekiler çok dandik duruyor. Siz gümrükle beraber 1400 e mal oldu demişsiniz ama linkteki ürün sadece gümrüksüz 250 dolar. O da 1700 e geliyor. Neyse benim asıl merak ettiğim 2 soru var 1. si siz montajı kendiniz mi yaptınız? Montaj için yardımcı bir video var mı paylaşabileceğiniz? 2. si de benim sürüş konfor paketim mevcut sağ ayna geri viteste aşağı iniyor. Montajdan sonra bu özellik çalışır mı ya da çalışması için ekstra yapılması gereken kablo çekme kodlama vs gerekli şeyler var mıdır?

[mention=3715]mustik[/mention] Hocam selamlar ben de biraz katlanır ayna araştırmasına giriştim bugün. Önce N11 e baktım orada fiyatlar 1400 civarı ama sizin paylaştığınız resimleri görünce aynı kalite ürün olmadığına kanaat getirdim. N11 dekiler çok dandik duruyor. Siz gümrükle beraber 1400 e mal oldu demişsiniz ama linkteki ürün sadece gümrüksüz 250 dolar. O da 1700 e geliyor. Neyse benim asıl merak ettiğim 2 soru var 1. si siz montajı kendiniz mi yaptınız? Montaj için yardımcı bir video var mı paylaşabileceğiniz? 2. si de benim sürüş konfor paketim mevcut sağ ayna geri viteste aşağı iniyor. Montajdan sonra bu özellik çalışır mı ya da çalışması için ekstra yapılması gereken kablo çekme kodlama vs gerekli şeyler var mıdır?
Ben aldigimda olar 5.80 civariydi malesef dolar arrtii arti ben aldiimda kargo ucretide bu kadar yuksek degildi ve aliexpres kupon veriyordu yani size tavsiyem turkiyeden aliosaniz cin pazari icin uretilmis olanlari secin zaten sahibinden de falan orijinal yazanlar aliexpresten getirilme yan sanayiye bulasmayin ici plastik ve ayna kaldirma ozelligi calismiyor ama aliexprestekiler ayna kaldirma indirme ozelligi calismakta yani orijinali ne ise aynisi montaj icin video youtube da var ingilizce olarak golf 7 mirror folding insstal yazin cikiyor yani montaj en fazla 1 saat suruyor cok kolay

@mustik Türkiyedeki satıcılara pek güvenim yok ayrıca kendim sipariş etsem daha ekonomik olabilir. Peki montajı nasıl yaptınız hocam? 

[mention=3715]mustik[/mention] Türkiyedeki satıcılara pek güvenim yok ayrıca kendim sipariş etsem daha ekonomik olabilir. Peki montajı nasıl yaptınız hocam? 
Montaj videosunu izleyin orada hersey anlatiliyor ama kodlama yapmaniz lazim vag kablosuylada kodlayimca hersey calisiyor

@Ahmet Tokmak yakınınızda da bu işi yapan vagcom cu vardır muhakkak. Bir araştırın. Ya da avvagcom 1750 ye satıyordu, montaj yapabilirseniz onu da alabilirsiniz

@Musaaksoy Bakıyorum hocam. Dediğiniz yere şimdi mesaj da gönderdim. Aslında para çok sorun değil yurt dışından sipariş de edebilirim. Ama montaj ve kodlamada kimden yardım alabilirim bilmiyorum. Montaj videolarını inceliyorum zor görünmüyor açıkcası ama kodlama kendim yapamam kablom yok. Kayseri'de kodlama noktasında en azından yardımcı olabilecek bir üyemiz var mıdır acaba?

Geri
Üst Alt