Acc montaj ve kodlama

Arkadaşlar burda yanlış anlaşılma var sanırım cem hocamın yaptığı sistem aktivasyona ihtiyaç duymayan sadece bileşen koruma kaldir devam et şeklinde bu sebeple daha uyguna maal edilebilir. En son jenerasyon acc yapilmak istenirse aktivasyon gerekli bu sebeple maliyet artıyor 

Parçaları bende kendim aldım 1600 TL ( kablo, amblem, radar) direksiyon tuşu Rline geçtiğim için ona göre seçtim. Henüz aktivasyon yapmadım. İki seçenek var ya ender elektronik yada Tuna veya ilker beylerin yönlendirmesi ile olacak son bir ihtimal yurtdışından lisans kod alıp Apo ustada aktivasyon yapmak.

ender parçalar benden olur ise 2500 sadece aktivasyona istiyor ve Rus birisinin yardımı ile yapıyor. Kalibrasyonu serviste yaptırıyor 

Tuna ve ilker beyler Yurtiçi bir arkadaşımız tarafından yaptırıyor maliyet değişkenlik gösterebilir.

yurtdışı lisans sanırım 2500 TL civarlarında doğrulanmadı henüz

sonuç olarak parçayı kendiniz tedarik edebilirseniz biraz daha uyguna getirebilirsiniz.

bende aktivasyon için bütçe ayarlarsam kısa  sürede montaj ve aktivasyonunu yaptıracağım 

sanırım birde ucuz yollu birleşen koruma kaldırarak yapıyorlar 100 usd falan olması lazım 

Şunu belirteyim bu işlem kod vs ile olmuyor. Ben kimsenin ne iş yaptığıyla ilgilenmiyorum. Sadece bildiğim tanıdığım insanlara yapamadıkları, onlara yaşattığı mağduriyet ile ilgileniyorum. Ya şu nedir 6 bin tl alıp çalışanı bozup geri yollama. Vergi levhası varda esnaflık hadi onu da geçtim insanlık ya onu da geç vicdan var mı? Yazık valla. Bu bahsettiğim arkadaşın başını da uzaktan bağlanan rus yakmış. Yapamamış bağlantıyı kesmiş pırrr uçuvermiş. 6 bin 3 asgari ücret neredeyse yazık ya valla yazık. 

@forjust1day Aynen ben yumurta radar’la yaptim, fonksiyon olarak eksiği yok, tepkileri daha zayif diyodu Tuna hocam, ben bi arkadaşta duz H11 radarla kullanmayi denedim, hani fark varsada ben çok algilamadim :)

Mevcut halinden baya memnunum. Extrem koşullarda zaten acc ye birakmiyorum, belki ondan cok fark etmedim ama orda da zaten birakmam Acc'ye kontrolu 😁

@İlker34 yani boyle bi durum olduysa mutlaka telafi etmeli tabiiki İlker Hocam, oyle olmadı para da uçtu olurmu, arkadas peşini birakmamistir heralde? Birakilmaz yani...

Parçaları bende kendim aldım 1600 TL ( kablo, amblem, radar) direksiyon tuşu Rline geçtiğim için ona göre seçtim. Henüz aktivasyon yapmadım. İki seçenek var ya ender elektronik yada Tuna veya ilker beylerin yönlendirmesi ile olacak son bir ihtimal yurtdışından lisans kod alıp Apo ustada aktivasyon yapmak.

ender parçalar benden olur ise 2500 sadece aktivasyona istiyor ve Rus birisinin yardımı ile yapıyor. Kalibrasyonu serviste yaptırıyor 

Tuna ve ilker beyler Yurtiçi bir arkadaşımız tarafından yaptırıyor maliyet değişkenlik gösterebilir.

yurtdışı lisans sanırım 2500 TL civarlarında doğrulanmadı henüz

sonuç olarak parçayı kendiniz tedarik edebilirseniz biraz daha uyguna getirebilirsiniz.

bende aktivasyon için bütçe ayarlarsam kısa  sürede montaj ve aktivasyonunu yaptıracağım 

sanırım birde ucuz yollu birleşen koruma kaldırarak yapıyorlar 100 usd falan olması lazım 
Konyavagcom Muhammet abiden fiyat alın derim lisanlı şekilde şaseye işleyip yapıyor .  

Nasıl lisanlanıyor hocam. Bu sürüş modu yada app Connect değil. Malesef bu acc sahip olmanın üç yolu var. Birincisi @CemK hocam gibi yumurta radar. İkinci hack yaparak başka aracın şase numarasıyla yapmak. Üçüncüsü de yönetici yazılımına sahip kişilerin (tr de sadece bir yerde var) üçüncü parti yazılım yada başka araç şase numararası kullanmadan aracın yazılımına Gateway ve radara eklenerek 

Nasıl lisanlanıyor hocam. Bu sürüş modu yada app Connect değil. Malesef bu acc sahip olmanın üç yolu var. Birincisi @CemK hocam gibi yumurta radar. İkinci hack yaparak başka aracın şase numarasıyla yapmak. Üçüncüsü de yönetici yazılımına sahip kişilerin (tr de sadece bir yerde var) üçüncü parti yazılım yada başka araç şase numararası kullanmadan aracın yazılımına Gateway ve radara eklenerek 
İlker hocam bir arkadaş vasıtası ile duydum lisanslama muhabbetini. Mesajımda da yazdığım gibi doğrulatamadım henüz.

Lisanlama yeni nesil araçlarda mümkün. Golf 8 gibi

Geri
Üst Alt