Cam filmi

@mbonat arkalar benim kiyle aynı o zaman sizin ama daha koyu çıkmış sizinki önlerin marka ve numarası nedir

@mbonat arkalar benim kiyle aynı o zaman sizin ama daha koyu çıkmış sizinki önlerin marka ve numarası nedir
Güneşi aldığı yere göre açıklığı değişiyor . Vw global diye bir film vardı ondan yaptırmıştım çok memnunum filmden . Piyasada kalmışmıdır bilmiyorum. 

@sergen38 Geçen hafta kendi aracıma yaptırdım ön cam hariç 600 TL'ye Ankara'da...

Geçen ay Bursa ikizler cam da atr serisi yan camlar ve arka cam 2 numara, ön cam 1 numara şeklinde 600 tl ye yaptırdım. Ön cama kesinlikle öneririm. güneş ışınlarını ve far ışıklarının rahatsız etmesini engelliyor. Arka cam da 2 numara. bazı hıyarlar uzunla geziyor ya da saçma sapan ampul takıp insanları kör ediyor. Onu da çok güzel engelliyor.

Araçlar için led ampüller üretilmeden önce, gece sürüşleri daha sakin ve özellikle virajlı yollarda güvenli oluyordu.

Maalesef bazıları için bencillik had safhada. Birçok kişi de ön cama film yaptırıyor. Daha sonra da led adı altında projektör takıyor , güya önünü görecek..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz yada tam tersi led ampül takan bencillerden koruyordur hocam kendini 😊

@ogzogz yada tam tersi led ampül takan bencillerden koruyordur hocam kendini 😊
@Aliiii bunu ben de düşünmedim değil. benim bahsettiklerim önce ön cama koyu film yaptırıyor. Daha sonra farlar yetersiz gelmeye başladı diyip ledleniyor. Sisler de cabası.

@BG2017 bende 600 tl teklif almıştım ama yaptırmak kısmet olmadı henüz. AT 35 GN volkswagen için üretilen film yaptırmak istiyorum aracım midline plus daha öncesinde film hiç takılmamış. siz hangisini yaptırdınız acaba

@sergen38 Fiyat her yerde aynı sanırım pazarlık bile yapmadılar. ATR-15 yaptırdım ben. Llumar'ı tercih etmemdeki sebep diğer markaların piyasada çok çakması olmasıydı.

Araç şuan kirli biraz yıkatınca fotoğraf atarım.

@Culture33 bende öyle yaptıracam ama arkalarda renkli ama yinele onlara da çektirecek arka bir tık koyu olsun diye düşünüyorum 

@Culture33 bende öyle yaptıracam ama arkalarda renkli ama yinele onlara da çektirecek arka bir tık koyu olsun diye düşünüyorum 
Arka zaten daha koyu gibi duruyor, güneş ışığından ve sıcaktan korunmak istiyorsanız şeffaf çektirin derim. unutmazsam bi foto yollarım size

Geri
Üst Alt