Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Durumlar değişmiyor Güzel ülkemde...

2 düşüyor 5 artıyor Sonuçta hep artıyor....

Ben hep 50 tl lik alıyorum diyenleri merak ediyorum, ne zaman 50 tl lik akaryakıt alınamayacak acaba.   :)  
50 kalmadı artık , şimdi ben hep 125 TL lik alıyorum lar var.  Şaka maka belki de 5 yıldır 3. Kez depoyu fulledim BP den. O da 60₺ lik PO Kampanya bonusunun son gününe denk gelmiş. Yer açmak için 1-2 Turlayıp gazladım. 40₺ lik açabilmişim. Üstüne de alışveriş yaparsın dediler... bileydim gazlamaz hepsiyle alışveriş yapardım 😤

50 kalmadı artık , şimdi ben hep 125 TL lik alıyorum lar var.  Şaka maka belki de 5 yıldır 3. Kez depoyu fulledim BP den. O da 60₺ lik PO Kampanya bonusunun son gününe denk gelmiş. Yer açmak için 1-2 Turlayıp gazladım. 40₺ lik açabilmişim. Üstüne de alışveriş yaparsın dediler... bileydim gazlamaz hepsiyle alışveriş yapardım 😤
Hahaha  :D

Ben de hep 125 liralık alıyorum.

Bu Akşam Bp deyim  ;)

Zamların olması normal değil. Zaten bir çok şeyi zamlı kullanıyor ve alıyoruz. Her zamanki gibi bir yerden destek gösteriliyorsa diğer yerden zorluk çıkarılıyor. 

Tıpkı asgari ücretin artıp tüm fatura giderlerin her şeyin aynı oranda hatta daha fazla zamlanması gibi ;)  

ben milletin  ar damarına basacak benzin litre fiyatını merak ediyorum ? 

13 lira ? 

17 lira ? 

21 lira ? 

böyle bir sınır olmaması /  hissiyatsızlık  ihtimali çok acı ?    

13 lira ? 

17 lira ? 

21 lira ? 

hep 50 liralık doldurduklarından belki 51 lira olabilir  :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu zor gunlerde igneden ipliğe hiç çekinmeden zam yapmak gerçekten yanimizdasiniz...

Araba 1 aydır yatıyor sanirm 3 ay daha yatacak yapacak birşey yok çıkarın indirin artık bu süreçte çalışmak zorunda olan doktor hakim savcı hafta da 1 gün okula giden öğretmen her gun okula giden yoneticiler ki ogrencisiz okul nobetleri...:)

mecbur zamdan faydalanacak...

Anlamak imkansız fakat artık 8 bandında olacaktir benzin 6 lar 7 ler tarih olacaktır...

Olsun binmeyiveririz...

Olsun toplu taşıma kullanarak gider doktorumuz...

Olsun yemeyiz ay çiçek yağına %60 zam gelirde benzin durur mu...

Olsun yaşamayı veririz ne olacak

...

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

15/12/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 17 KRŞ/LT

Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur. Hayırlı olsun :angry:

13 lira ? 

17 lira ? 

21 lira ? 

Ar damar? Lokal anestezi durumunda.

Diğer türlü patlak vermesi lazımdı orkide çiçek yağı 66tl olmuş 5lt

Hocam ben öğretmenim.  Haftada 1 gün okula gidip defterleri dolduruyoruz. Okuldan dönüşte 14.30 da dersler başlıyor akşam 20.30 a kadar. Haftada 6 gün ders anlatıyoruz.

Pazartesi 08.30- 14.30 

Salı   14.30- 20.30 

Çarşamba 08.30-14.30 

Perşembe 10.00-12.00 arası okul.  Öğleden sonra 14.30-20.30 

Cuma 08.30-14.30 

Cumartesi 14.30-20.30 

Keşke okullar açık olsaydı. Online da gözlerimiz bozuldu.  Haftada 6 gün ders anlatiyorum. Veli gece 22.00 da arar Eba şifresi. Yok şu arar yok bu arar ama hala böyle yorumlar var. 

Gerçekten ayıp... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Malum kahve markasının mekanlarında bir kahveye 13 lira verip 7 saat bekleme yapandan da bi cacık olmaz

O kahvenin birim maliyeti 0,9 lira ?? 
Hocam böyle şeyleri çok paylaşma. Sonra adminlerden yusuf bey ihtar veriyor siyasi mesaj diye.

Benden hatırlatma geçmişte başıma geldi.

7 krş indirimmiş.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt