2016 golf sipariş durumları...

Bu arada 2016 için bir önce ki seneye göre sipariş sayısı daha mı az acaba ?

Bana öyle geldi sanki de.

@Emrah valla hocam banada öyle eldi başlık actım ama henüz 5 kişiyiz ön sipariş veren bende pek yeni degilim buralarda :)

muslumbingollu dedi:
@Emrah valla hocam banada öyle eldi başlık actım ama henüz 5 kişiyiz ön sipariş veren bende pek yeni degilim buralarda :)
Az sipariş olması bizim için daha iyidir diye düşünüyorum :)

Sizce ?

@yusuf hocam dış donanımında yada ic donanımında bi beklenntin yada tahminin varmı? Mesala jant değişirmi?

muslumbingollu dedi:
@yusuf hocam dış donanımında yada ic donanımında bi beklenntin yada tahminin varmı? Mesala jant değişirmi?
Comfort için belki. Highline birşey ekleneceğini sanmıyorum. Jant geleceğini de sanmam

@yusuf hocam insafsız bunlar 2013 ten beri aynı jantla satıyorlar arabayı ben yeniyim golf ailesinde ama baya tok satıcılar hocam

muslumbingollu dedi:
@yusuf hocam insafsız bunlar 2013 ten beri aynı jantla satıyorlar arabayı ben yeniyim golf ailesinde ama baya tok satıcılar hocam
Hocam aslında bu güzel birşey. Düşünün 2013 yılında arabayı doldurup alıyorsunuz 2018e kadar içiniz rahat biniyorsunuz.

Birde düşünün i30 aldınız 2 sene sonra makyaj. Yeni jant yeni motor. Yeni donanım vs. Hiç hoş olmaz ;)

@yusuf o yönden haklısın hocam inş 2018 den önce yeni kasa cıkmazda bizde hemen eski arabaya binmemiş oluruz iki üc sene tadını cıkaralım :)

muslumbingollu dedi:
@yusuf o yönden haklısın hocam inş 2018 den önce yeni kasa cıkmazda bizde hemen eski arabaya binmemiş oluruz iki üc sene tadını cıkaralım :)
Hocam o yönü de güzel. Kasa da çok değişmiyor. Ben temiz golf 6 görünce dönüp bakıyorum. Aynı şey 5 4 için de geçerli ;) benim tahminim 2017 sonu

muslumbingollu dedi:
aman hocam, mümkünse hiçbir şeyi değişmesin zira dijonlar çok iyi duruyor. Buarada 2016 ya 5 bin fark çok fazla bana kalırsa, böyle olmaz umarım.

Geri
Üst Alt