2016 golf sipariş durumları...

@bravo32 şöyleki hocam ben camtavan 1.4 hihgline fiyatı şuanda 83500 indirimli haliyle normal fiyatı 89900... İşte bende kendımı en kötüye hazırladım 90 a kadar ayarladım ama tabiki tecrübeli hocalarım 2000 tl en fazla zam gelir diyorlar o zaman 91900 olur fakat bayi ve marka indirimi şansımıza kalmış inş az zam cok indirim olur :)

Aracima ait siparis kodunu aldim. Acaba internetten sorgulama yapabilcegim bi yer var midir ?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Benim st de ilk başta vermek istemedi, hatta üretime planınca sölicem dedi, bu arada benimle model konusunda ekran görüntüsü paylaşınca oradan ben farkettim sipariş numarasını, kendisine sorunca o zaman söyledi. Araç hala üreticiye iletildi konumunda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

@bravo32 kaç günde sipariş numarası cıkıyor benim 5 gün oldu bana bu hafta ici olusur sipariş numarası dedi

hele şükür sipariş numara oluştu siparişim üreticiye iletildi ve heyacan başladı... :)

Bizde de durum hala üretime planlandı da :)

@Emrah maşşallah hocam yınede benden önde senınki :) ne zaman ön sipariş gectın hocam kac gunde o aşamaya geldi..?

muslumbingollu dedi:
@Emrah maşşallah hocam yınede benden önde senınki :) ne zaman ön sipariş gectın hocam kac gunde o aşamaya geldi..?
Valla benim süreç biraz hızlı mı gelişti anlayamadım.

Araç siparişi vereli yaklaşık 2 hafta olacak..

Sipariş verdikten bir kaç gün sonra takip numarasını aldım ve siteden yaptığım sorgularda hep üretime planlandıyı gördüm.

Geri
Üst Alt