Jump to content

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar form da yeniyim golf 7.5 aracımın sanruf dış fitilini talihsiz bir şekilde karga sağ olsun koparttı resim de görüldüğü üzere  iyi bir sanruf tamircisi tavsiye edermisiniz bir de maliyet ne olur acaba 

D31EAE3F-C3E9-41D5-9209-83E233CE45D4.jpeg

C6F9D405-FC9B-4A94-AEFE-59C27E912B1C.jpeg

tarihinde Mert3471 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mert3471 hocam bence servise götür. Tamirci ustalar sağ olsun arabanın içinden geçiyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mert3471 cok pahali birsey degil, serviste vardir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Mert3471 yazdı:

@tuncer_2632  servis mantıklı gibi ama umarım serviste faiş fiyat çekmez

Ne kaybedersiniz ki..? pahalı gelirse taktırmadan çıkar gidersiniz., ama servisten fiyat almadan bir tamirciye giderseniz o zaman ve bir de benzer bir fiyat çekerse işte o zaman çok şey kaybedersiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanruf a iyi bakın arkadaşlar bir karga ve fitil sonuç 6000 tl + işçilik U çıta komple değiştiği için  🙁

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mert3471 hocam 600 mü 6000 tl mi? şu an opsiyon listesinde net 6560 tl sunroof farkı bu nasıl bir tamirattır ya da fitili sadece sunroof a mı takıyorlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mert3471  yok artıkk.. 6 bin mi??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam istanbuldaysan ikitelli Atatürk sanayi sitesine git sırf vag grup çıkma parça satanlar var orda uygun fiyata halledersin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

6000 iyiymiş. Komple araba değişmesi lazım aslında..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

😱😱😱6 bin mi?  Sunroof mu yenileyecek hocam? Tam kaskonuz varmıydı?  Kaskonun bunu karşılaması gerek normalde.

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
2 saat önce, Mert3471 yazdı:

Sanruf a iyi bakın arkadaşlar bir karga ve fitil sonuç 6000 tl + işçilik U çıta komple değiştiği için  🙁

Hangi servis bu..? 

Araç kaç model..?

tarihinde forzaGilles tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet maalesef fitil u Çıta ya presli olduğu için çıta kople değişmesi gerekiyor birkaç sanruf işi yapan a da sordum  aynı  malzeme işçilik dahil 7000 7500 tlf gibi bir fiyat ben arabayı alırken 4500 tl fark vermiştim şaka gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ufak bir araştırmayla baska bir forumda, 2015 senesinde 1600 civarında masraf ile değişim fiyatı alan olmuş. 

Galiba aranan parça 5G6877059

Arkadaşların da dediği gibi çıkmacılardan bulunup iyi bir usta bulun yaptırılabilir. Ya da sigortadan halloluyorso serviste yapılabilir.

Galiba aranan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Mert3471 yazdı:

@forzaGilles 2017 golf 7.5 Ümraniye avek 

Araç 3 yaşında serviste zubizu kampanyasıyla yedek parça ve işçilikte %15 indirim var.,

Ümraniye Avek alkolü fazla kaçırmış kafayı yemişler., 

Galiba komple mekanizma, sürgü kızakları, fitil vs.. komple değiştirmek istemişler., Müşteri yerse muhabbeti.!! 

Başka bir servisle görüşün ve aracın sadece kauçuk fitili zarar gördü diye özellikle belirtin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forzaGilles parça resmî vermişler di bana lazım olan sanırım 14 numara ama 13-14-15 bir işaretlemiş ondan olabilir mi acaba 

056FC39C-F0D0-461A-AFEC-D5FDB53F5AB9.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forzaGilles parça resmî vermişler di bana lazım olan sanırım 14 numara ama 13-14-15 bir işaretlemiş ondan olabilir mi acaba 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Mert3471 yazdı:

Topu topu 2m ‘lik bir kauçuk fitilin 6.000 lira olması imkansız olsa gerek..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...