1.2 Comfortline 110 PS 2016 Tornado Kırmızısı Highline Donanımlı

Emrah

Üye
İsim
Emrah Kabul
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık iki hafta önce 1.2 TSI Midline 105 PS aracımı sattım.Yaklaşık bir hafta önce de 1.2 TSI Comfortline 110 HP Tornado Kırmızısı araç için de siparişimizi verdik.Araç şu an üretim için sıraya alınmış ve Şubat'ın ortalarında gelmesi bekleniyor.2 aylık bir süreç mevcut.. beklemesi çok zor :)

Opsiyonlarımız;

Panoramik Açılır Cam Tavan

Bi-Xenon farlar ve LED gündüz sürüş farları

18" "Durban" alüminyum alaşımlı jantlar+Spor süspansiyon

Sürüş konfor paketi

Işık Görüş Paketi

Led stop

hayırlı uğurlu olsun hocam güzel opsiyonlar seçilmiş. tatlı bekleyişler bunlar :)

Emrah dedi:
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık iki hafta önce 1.2 TSI Midline 105 PS aracımı sattım.Yaklaşık bir hafta önce de 1.2 TSI Comfortline 110 HP Tornado Kırmızısı araç için de siparişimizi verdik.Araç şu an üretim için sıraya alınmış ve Şubat'ın ortalarında gelmesi bekleniyor.2 aylık bir süreç mevcut.. beklemesi çok zor :)

Opsiyonlarımız;

Sürüş konfor paketi

Işık Görüş Paketi

Led stop
bu da neredeyse highline olmuş hocam :) hayırlı olsun

@Emrah hocam aracınız şimdiden hayırlı olsun. Opsiyonlar bir harika :)

hayırlı olsun @Emrah hocam, iyi günlerde kullanın inşallah...

opsiyonlar şahane, bir de ergo koltuk olsaymış keşke...

Teşekkür ederim arkadaşlar :)

Hayırlı olsun, mükemmel donanımlar ancak bu kadar opsiyon varken ben 6,5 ekran da olmalı derim, zaten connecivity package de zorunlu 400 lira bunu da düşersek 1300 gibi bir fark ile 6,5 gelir yanılmıyorsam.

Emrah dedi:
Merhaba arkadaşlar,

Opsiyonlarımız;

Sürüş konfor paketi

Işık Görüş Paketi

Led stop
Opsiyonlar çok hoş hocam. Güle güle kullanın.

enpisagor dedi:
Hayırlı olsun, mükemmel donanımlar ancak bu kadar opsiyon varken ben 6,5 ekran da olmalı derim, zaten connecivity package de zorunlu 400 lira bunu da düşersek 1300 gibi bir fark ile 6,5 gelir yanılmıyorsam.
katılıyorum Can kardeşime, yalnız connectivity paketi zorunlu tutmalarından ve birkaç yurtdışı yayından anladığım kadarıyla 6,5' sanki standart olacak comfortline'da da... tabi farkı fiyatın içine koyarak...

Comfort da composition media standart mı olacak yani ? Çok iyi olur bu ya :)

Emrah dedi:
Comfort da composition media standart mı olacak yani ? Çok iyi olur bu ya :)
yok bu benim beklentim sadece, olmayabilir,

sizin donanıma ekletebilirsiniz her ihtimale karşı,

bir de ergo koltuk var, mutlaka inceleyin...

28 Kasım'da sipariş verdiğim araç bugün itibariyle üretime girdi.

ST'den aldığım araç teklif fiyatı 78 bin tl.

İndirim durumları araç geldiğinde netleşecek fakat şu an ki mevcut indirim üzerinden bir hesap yaparsak 75 bin tl'ye gelecek araç.

2014 1.2 tsı midline 105 ps aracımı 13 bin km'de iken 55 bin tl'ye satmıştım.

Yeni aracım da yine 1.2 olacak.. tabi dolu bir 1.2 comfortline.

Bu değişim bana 20 bin tl'ye mal olacak.. motor aynı ama donanım,renk ve model yılı farklı olacak.

Daha önce ki aracım midline'da olmayıp yeni aracım da olacak olan donanımlara bir göz atalım.

Sizce bu donanımlar ve aynı motor için bu değişiklik değer miydi ? 1.2 satıp tekrar 1.2 almak .. her ne kadar dolu bir 1.2 olsa da ?

Ha bu arada 5 beygirlik de bir artışımız var :)

@Emrah

Hocam kesinlikle değer, ailemizde ki 4. golfü aldık hepsi de 1.2 motor, bizi tatmin ediyor ve isteklerimizi karşılıyor, sadece donanım eksiği vardı ve donanım için satıp yine aynı motoru aldım. 5 hp de önemli bir fark araç artık daha sesiz start stop sistemi sesini duymak daha zor.

Açıkçası Golf ilk piyasaya çıktığından beri önemli ar-ge yaşadı. Ve aldığınız donanımlar şahane, şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt