1.2 Comfortline 110 PS 2016 Tornado Kırmızısı Highline Donanımlı

Yerinizde olsam 18'' jant tercih etmezdim şöyleki:

-Yakıt tüketimi artacak

-Performans düşecek

-Yolun tüm bozukluğunu hissedeceksiniz

-Trim sesleri çok olacak

-İçeri yol sesi girecek

-Araç spor lastikle geleceği için lastik çabuk aşınacak

-Kışlık yazlık lastik maaliyetleri artacak.

Yol tutuş ve yüksek hızlarda stabilite önemliyse 1.4 125 alabilirsiniz.

Emrah dedi:
28 Kasım'da sipariş verdiğim araç bugün itibariyle üretime girdi.

ST'den aldığım araç teklif fiyatı 78 bin tl.

İndirim durumları araç geldiğinde netleşecek fakat şu an ki mevcut indirim üzerinden bir hesap yaparsak 75 bin tl'ye gelecek araç.

2014 1.2 tsı midline 105 ps aracımı 13 bin km'de iken 55 bin tl'ye satmıştım.

Yeni aracım da yine 1.2 olacak.. tabi dolu bir 1.2 comfortline.

Bu değişim bana 20 bin tl'ye mal olacak.. motor aynı ama donanım,renk ve model yılı farklı olacak.

Daha önce ki aracım midline'da olmayıp yeni aracım da olacak olan donanımlara bir göz atalım.

Sizce bu donanımlar ve aynı motor için bu değişiklik değer miydi ? 1.2 satıp tekrar 1.2 almak .. her ne kadar dolu bir 1.2 olsa da ?

Ha bu arada 5 beygirlik de bir artışımız var :)
Hocam önemli olan içinize sinmesi. Araca binince mutlu olacaksanız 30 a da değer 40a da.

@murat52

Murat Hocam; Emrah Bey arkadaşımız 18 Durban beğenmezse Bana verebilir :)  

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık iki hafta önce 1.2 TSI Midline 105 PS aracımı sattım.Yaklaşık bir hafta önce de 1.2 TSI Comfortline 110 HP Tornado Kırmızısı araç için de siparişimizi verdik.Araç şu an üretim için sıraya alınmış ve Şubat'ın ortalarında gelmesi bekleniyor.2 aylık bir süreç mevcut.. beklemesi çok zor :)

Opsiyonlarımız;

Panoramik Açılır Cam Tavan

Bi-Xenon farlar ve LED gündüz sürüş farları

18" "Durban" alüminyum alaşımlı jantlar+Spor süspansiyon

Sürüş konfor paketi

Işık Görüş Paketi

Led stop
Aynı aracın ergo koltuk, 6.5 composition media ve katlanır ayna olanı, durban ve led stop olmayanını aldım. Tercihleriniz çok çok iyi. Fiyatta iyi.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

@enpisagor 1.2 kullandığım için aslında tercihim zor olmadı.Aracı bu kadar doldurduktan sonra 1.4 highline ile çoğu kez karşılaştırdım ve uzun vadeli kullanmayı düşündüğüm için tekrar 1.2 tercih ettim.

@murat52 önce ki aracım da 17' kullandığım için dediğiniz olumsuzlukları az çok yaşadım sayılır.. hatta spor süspansiyonun da çok sert olduğu söyleniyor ama yine de bu şekilde bir tercih de bulunduk.. umarım pişman olmayız.. olursak da @Ender ağabeyimin dediği gibi yaparız :)

@yusuf hocam yaklaşık 2 aydır golf'süzüm.. çok büyük bir bağımlılık yapmış kendileri.. o yüzden hiç pişmanlık duymadım artık bir an önce gelsin istiyorum :)

@dtkorkmaz katlanır aynayı ilk fiyat aldığım zaman ekletmiştim ama sonra listeden çıkarttım.. compositon media için de pişman oldum diyebilirim.. ergo içinde çok güzel yorumlar var.. sizin de tercihleriniz çok güzel olmuş.

Hocam hayırlı olsun şimdiden;

Kırmızı - Cam tavan - Durban Jantlar gerçekten çok güzel duruyor güle güle kullanın. :'(

KabileReisi dedi:
Hocam hayırlı olsun şimdiden;

Kırmızı - Cam tavan - Durban Jantlar gerçekten çok güzel duruyor güle güle kullanın. :'(
Teşekkür ederim.. evet bende çok güzel duracağını düşünüyorum.. malum sitede bu tür kombinasyonlu araçlar arayıp bakıp duruyoruz :)

Geri
Üst Alt