Golftutkusu Sticker Ana konu

@AhmetCakmak yazıları gri yahut siyah olarak yapabilmeniz mümkün mü?

Daha asil duracağını düşünüyorum, beyaz olunca karşıtlık çok belli oluyor neredeyse bütün araçlarda film var böyle siyah beyaz olunca çok sırıtıyor, tam olarak dediğim 2013 golflerin arkasında yazan "Car of the year 2013" yazısı gibi belli belirsiz bir yazı tonu ile yapılırsa çok daha güzel olur gibi.

@AhmetCakmak yazıları gri yahut siyah olarak yapabilmeniz mümkün mü?

Daha asil duracağını düşünüyorum, beyaz olunca karşıtlık çok belli oluyor neredeyse bütün araçlarda film var böyle siyah beyaz olunca çok sırıtıyor, tam olarak dediğim 2013 golflerin arkasında yazan "Car of the year 2013" yazısı gibi belli belirsiz bir yazı tonu ile yapılırsa çok daha güzel olur gibi.
Bu benim de aklima gelmisti. Aracim sari oldugu icin ne zamandir altin sarisi ve isikta yansiyan renkte Fenerbahçe logo sticker ariyorum. Mesela benim arac icin mat sari golftutkusu sticker fena olmazmis. Gri de ayni sekilde. 

@yunusaktas91 3 cama yapıştırmayı da düşünen yoktur hocam. Yürüyen reklam panosu gibi olur öyle. :)   İsteyen istediğini yapıştırsın diye seçenek oluşturduk, hayırlısı bakalım.
Yeni aklima geldi, sitenin logosu cok hos oldugundan belki yan camlara sadece araba kismini yapistirabilirim, arka cama da tamamini. Gelince deneyecegim, guzel durursa fotografini paylasirim. Bu arada son durum nedir? :)  

@yunusaktas91 Henüz yeni baskıya giriyor hocam. Haftaya cumaya kadar yetiştirmeye çalışacak baskıcı arkadaş. Bekliyoruz bakalım. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
MERHABA @AhmetCakmak şanlıurfadan sipariş verdim az önce koku ve  sticker stokta varmı acaba varsa ne zaman ulaştırabilirsiniz.

MERHABA @AhmetCakmak şanlıurfadan sipariş verdim az önce koku ve  sticker stokta varmı acaba varsa ne zaman ulaştırabilirsiniz.
Merhaba hocam. Normalde sadece arka cam için sticker bastırmuştık fakat istek olunca biraz daha küçük boyutta arka kelebek camları için de sticker siparişi verdik. Arka kelebek camları için stickerlar haftaya gelecek, eğer isterseniz haftaya gelince kargoya verebilirim. Arka kelebekler için sticker istemiyorum derseniz de mevcut stickerdan gönderebiliriz. 
Kelebek için olan sticker şu şekilde

Ekli dosyayı görüntüle 28349

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hocam. Normalde sadece arka cam için sticker bastırmuştık fakat istek olunca biraz daha küçük boyutta arka kelebek camları için de sticker siparişi verdik. Arka kelebek camları için stickerlar haftaya gelecek, eğer isterseniz haftaya gelince kargoya verebilirim. Arka kelebekler için sticker istemiyorum derseniz de mevcut stickerdan gönderebiliriz. 
Kelebek için olan sticker şu şekilde

Ekli dosyayı görüntüle 28349
@AhmetCakmak Hocam kelebek camlarım için sticker + koku siparişimi verdim.  (y)

Geri
Üst Alt