Jump to content

AhmetCakmak

Golftutkusu Sticker Ana konu

Recommended Posts

@Kartal @umutgolf7 Kargolar verildi hocam. Haftasonu kargo şirketleri çalışıyorsa ulaşacaktır yarın size.

@frknyldrm Güzel düşünceniz için teşekkürler hocam. Zaten hocalarımız da 2 hafta önce sipariş vermişti. Geçen cuma kargoya verememiştim, bugün halletmiş olduk. :) Kargo çalışanı arkadaşlar da durmaksızın çalışıyor. Sağlıklarını korurlar inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak ilginize cok tesekkur ederiz hocam. @frknyldrm hocamin dusundugu seyi bende dusundum fakat onceki sayfalari okudugumda siparisleri toparlayip gonderim yaptiginizi bildigimden dolayi siparis gectim. Evde kalip surekli araclarimizla cikacagimiz zamanin hayalini kurdugumuzdan olsa gerek heyecan yapiyoruz. Once sagligimiz herkese saglikli gunler diliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malum piyasa dalgalanmaları dolayısıyla Little Trees oto kokusu fiyatı 10 TL olarak güncellenmiştir. Daha uygun fiyattan veren toptancı bulana kadar bu fiyat olacak gibi gözüküyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Kelebek camlarımdaki stickerları forum stickerımız için sökmüştüm ama sürekli unutuyordum yapıştırmayı, bugüne kısmetmiş.

Sticker başına 10 beygirden, toplam 20 beygir güç aldık. :D

Emeği geçen herkese teşekkürler.

P_20200610_172653_1.thumb.jpg.898342b3932a150e520ce38d48ffbe6b.jpg

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

@frknyldrm Hayırlı olsun hocam. Pistte farkı hissedersiniz. :sofor:

Diğer sürücüleri üzmek istemem hocam. :D

Şaka bir yana pistte koşturmak beni aşar, bir defa tadına baktık yeterli. :sofor:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun hocam :) 

Trafikte stickerlı Golf gördüğüm zaman çok hoş bir duygu oluyor benim için.  Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...