Jump to content

AhmetCakmak

Golftutkusu Sticker Ana konu

Recommended Posts

Uygulayan arkadaş varsa foto paylaşabilir mi?(farklı uygulamalardan fikir edinme adına)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen, bende faydalanmak isterim, 1 sticker boşa gitti. Ne kadar çaba sarf etsemde stickerin yarısı yapıştı yarısı yapışmadı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, Recep Gül yazdı:

Aynen, bende faydalanmak isterim, 1 sticker boşa gitti. Ne kadar çaba sarf etsemde stickerin yarısı yapıştı yarısı yapışmadı. 

Neden yapışmadı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.03.2020 at 8:14 AM, frknyldrm yazdı:

@muhammedfatih Kelebek için olan 17 cm, diğeri 20 cm olması lazım.

Yalnız şöyle bir şey dikkatimi çekti; yazı boyutu değil de silüet küçültülmüş sadece. Ben öyle görüyorum.

Hatta kelebekteki yazı bir tık daha büyük galiba. :)

Hocam fotoğrafta öyle çıkmış ama aslında silüet de, yazı da küçük. Üstteki kelebek, alttaki arka cam.

B2BED36E-B219-4F71-B939-DC2A0F1AA491.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Hocam fotoğrafta öyle çıkmış ama aslında silüet de, yazı da küçük. Üstteki kelebek, alttaki arka cam.

B2BED36E-B219-4F71-B939-DC2A0F1AA491.jpeg

Emeğine sağlık @AhmetCakmak hocam, ayın 21'ini sabırsızlıkla bekliyorum.  :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Recep Gül yazdı:

@AhmetCakmak hocamla uzun uğraşlar sonucu sonunda kargoyu hallettik. Çok saygılı ve sevgili PTT çalışanının çok bilmişlik taslayarak Adresimi yalnış yazması sonucu 2 güne gelecek kargo 5-6 günü buldu. Adresi tamamen ingilizce okunuşu ile yazmışlar. 

Neyse sonunda geldi.

20200311_085338.jpg

Yurt Dışından temin etme çabanız Takdire edilesi bir davranış Recep hocam. Forumumuz Adına birkez daha Teşekkür etmek istiyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Ender yazdı:

Yurt Dışından temin etme çabanız Takdire edilesi bir davranış Recep hocam. Forumumuz Adına birkez daha Teşekkür etmek istiyorum. 

Estağfurullah Ender hocam, ben size ve tüm foruma teşekkür ederim. Sayenizde çok fayda gördüm bu forumdan. Elimden geldiğincede faydalı olmaya çalışıyorum. 

Sticker uygulamasını da bugün yapmış oldum. 

20200312_122947.jpg

20200312_122953.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Recep Gül yazdı:

Estağfurullah Ender hocam, ben size ve tüm foruma teşekkür ederim. Sayenizde çok fayda gördüm bu forumdan. Elimden geldiğincede faydalı olmaya çalışıyorum. 

Sticker uygulamasını da bugün yapmış oldum. 

20200312_122947.jpg

20200312_122953.jpg

Golf ün anavatanında Golftutkusu etiketiyle Sizin Aracınızı görmek çok Hoş bir şey Değerli Recep Hocam. 

forumumuza renk kattınız ve katmaya devam ediyorsunuz Teşekkürler Almanya ya Selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@HONEY Bülent abinin stickerlarını yapıştırdık. Kelebek camını tam hizalı yapıştıramadık ama sonra yenilersin abi :D 

3105F17B-FD27-4D96-B52B-43541C45F414.jpeg

B08BC26C-D1DA-4B61-9B8E-7CBB5C365AC2.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

@HONEY Bülent abinin stickerlarını yapıştırdık. Kelebek camını tam hizalı yapıştıramadık ama sonra yenilersin abi :D 

3105F17B-FD27-4D96-B52B-43541C45F414.jpeg

B08BC26C-D1DA-4B61-9B8E-7CBB5C365AC2.jpeg

Hayırlı olsun Güzel olmuş.

Fıstıklı Baklava göremedim resimlerde :) 

@HONEY 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Ahmetcim :)
@AhmetCakmak

Ender hocam dolu yağmaya başladı kacistik :)
@Ender

Yakinda kaput tavan her yere yapıştırıcam :)c8c49ef89cce5438fb3dc5b79832a61b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Kelebek tarafı fıstıklı baklavayı yemişcesine şaha  kalkmış😂 güzel durmuş eline sağlık ahmet hocam

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kelebek tarafı fıstıklı baklavayı yemişcesine şaha  kalkmış[emoji23] güzel durmuş eline sağlık ahmet hocam
Haha kesinlikle doğru

Valla 1 saat önce fistikli baklava karışık yemistim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, HONEY yazdı:

Haha kesinlikle doğru

Valla 1 saat önce fistikli baklava karışık yemistim :)

Afiyet olsun hocam, senin sayende evde baklava eksik olmuyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kelebek cam süper olmuş bende beğendim... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak Ahmet bey sticker alma bölümünde kelebek için bir seçenek göremedim kelebek alma işlemini nasıl yapıyoruz? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Raban7 yazdı:

@AhmetCakmak Ahmet bey sticker alma bölümünde kelebek için bir seçenek göremedim kelebek alma işlemini nasıl yapıyoruz? 

Hocam 1 adet arka cam, 1 adet sağ kelebek ve 1 adet sol kelebek olmak üzere toplam 3 sticker gönderiyoruz standart olarak. Arka cam için olan sticker kelebek için olandan yaklaşık 3.5 cm daha uzun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak sipariş şimdiden hayırlı olsun o zaman. Fotoğrafla güncelleyeceğim inşallah😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak bende siparis gectim hocam bir oto kokusu ile birlikte.. emeklerinize saglik kelebek cama uygulamayi dusunuyorum. 😊

Sipariş no : 699664337

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim siparişler geldi de noldu? Tam corona zamanına denk geldiği için arabayı bile yıkayamayıp hatta araba yüzü görmeyip stickerı kullanamayanlardan biriyim... :/ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence bu salgın sürecinde @AhmetCakmak hocama biraz tolerans gösterin. 

Hayati olmayan bir şey için sürekli kargo ile uğraşıp gereksiz yere riske girmesin kimse. Neticede bu ticari amaçlı yapılan bir şey değil.

Kendisi tedbir almıştır zaten; ya siparişler belli bir sayıya ulaşınca kargolanır ya bir süre beklenir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...