Orta konsol küllük kapağı

Evet içinde 25 cm usb kablosu vardı. Adres defteri vardı.

Bu kapağı nasıl açabilirim, bir tekniği olmadı lazım diye düşünüyorum.
Ben de bir defasında içinde kablo bıraktığım için kapak kapalı kalmıştı.

Bir kart ile 4-5 dk uğraştım, kabloyu gözün içine doğru ittim ve kapağı o şekilde açabildim.

O gözün içerisinde kablo bırakmamanızı, bırakacaksanız da en azından serbest halde bırakmamanızı tavsiye ederim.

@frknyldrm kartı (kredi kartı yada banka kartı) kapağın neresinden  denemeliyim.
Kapağı açar gibi bastırın üstte çok hafif boşluk olacak oradan farklı açılarda dikkatlice içeri itiniz.

Bu arada ilk mesajda bu saklama gözüne küllük denilmiş, inşallah o amaçla kullanan yoktur yazık olur...

Sadece ismi akla gelmediği için öyle denilmiştir diye düşünerek kendimi sakinleştiriyorum 😁

@Kysr038 ilginize teşekkürler.

Ayrı konu açmak istemediğinden arama sonucu en yakın bu konuyu bulabildim.

Haklisiniz zaten orda küllük yok.

Sigara kullanan arkadaşların hiç olmazsa seyir halindeyken içmemelerini salık veririm.

Benim aracıma binen arkadaşım sigara içmek isterse, uygun bir yerde durup, dışarda sigarasını içince yola devam ederim.

bende kablo olduğundan dolayı sıkışmıştı, baya bi uğraştım açılmadı, sinirlenip zorlayınca hemen açıldı. Sinir ile etkileşim sağlıyor gibi ;)  

/monthly_2020_02/20200217_175158.jpg.27b2484cee9fa6bb9f347de436c503cc.jpgönce klima kontrol tuşlarının etrafındaki plastik çerçeve çıkacak.

Daha sonra sol elinizi usb girişinin arkasına doğru uzatın. Sağ elinizi eşya gözünün sol tarafına uzatın .

Yani avuç içleri dışa bakacak şekilde elinizi çapraz yaparak içeriye sokun ve sağ eliniz eşya gözüne sola baskı yapacak, sol elinizle de usb tarafından kendinize doğru öne ve yukarı doğru çekin. 

Geri
Üst Alt