KLİMA PROFİLİNİ AÇMAK

Yok olup olmamasına değil, kendi unutkanlığıma gülüyorum :D  
olabilir eren. sadece kendi kodlamanı değil son zamanlarda herkese yardımcı oluyorsun. normaldir yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
olabilr eren. sadece kendi kodlamanı değil son zamanlarda herkese yardımcı oluyorsun. normaldir yani.
Bugün 3-4 kişiyle daha muhabbet ettik bu konuda, arabaları yıkarken DWA onayı bir çocuk geldi bizde de golf 6 var dedi muhabbete girdi, sonrasında işimiz bitti gittik ama bu bile mutlu etmeye yetiyor insanı, ah Golfle bir Sivas'a gitsem üni de çok dikkat çeker mutlaka ama, nasip olmadı henüz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konudan bağımsız ama skodaforumunda böyle bir kod bulmuş bir üyemiz.Bende kendi aracımda denedim.Klima performansı bir tık iyi oldu gibi.Aramızda daha önce hiç deneyen oldu mu?

nrMWa5.jpg

Sıcak yerlerle uyum gibi bişey ama ne katkı sağlar araştırmak gerekli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben kendi aracımda termometre ile 5dklık ölçüm yaptım.Izgara içine derece soktum.1 derece civarı daha soğuk üflüyor gibi ama testleri ard arda yaptığım için net bir şey diyemeyeceğim.Yaklaşık 1 aydır bu kodla kullanıyorum gayet memnunum soğutmasından.

Bu profil benim araçta da Standart geldi ancak bu profiller sadece AUTO damı çalışıyor tam olarak ne zaman devreye giriyor ve neyi değiştiriyor anlamadım. 

Misal ben Güçlü seçtim diyelim ve Güçlü seçiliyken Klima üzerindeki AUTO tuşuna basarsam mı devreye giriyor ? Elimle klimayı 2 ye getirirsem olmuyor mu ? Teşekkürler.

WhatsApp Image 2020-09-06 at 23.24.47.jpeg

Geri
Üst Alt