KLİMA PROFİLİNİ AÇMAK

Belki üretim yerleri ile ilgili olabilir açık yada kapalı olması konusu. Benim araç wolfsburg çıkışlı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender dedi:
25c312f17d23cd28364d7c3b5bca7005.jpg

Sonuç aldım Bira ugrastirdi ama kaçamadı benden.

One Life Live it.!!!
ender hocam bende 2015 aracımda sonuç alamıyorum.siz nasıl bir uğraş sonrası yapabildiniz acaba

@tamertezel Tamer Hocam sonuç alamıyorum derken kodlamayı yaptınız ve akabinde menuyu kontrol ettiğinizde ayarın açılmadığını görüp kodlamayı geri mi aldınız?

Kendimden örnek vereyim, kodlamayı yaptım baktım olmamış geri aldım, sonra tekrar yaptım, baktım yine olmamış, neyse dedim geri almadan kapattım. Ertesi gün arabayı çalıştırdığımda menunun açılmış olduğunu fark ettim. Bu arada benim de aracım 2015 model.

Bazen kodlamalar daha sonra aktif olabılıyor. ilk 1-2 defa denedim olmadı gibiydi ama sonra kontrol ettiğimde okey di :) bendeki kablo Klon ama Program orjinaldi birde14.02 idi bende 12.12 sürüm ilede denedim yani sonuç alana kadar kodladım ve sonuca ulaştım.

siz kodlama yaptınızmı? ne tür kablo ve sürüm var acaba elinizde? bıraz bilgilendirirseniz bu konuda yardımcı olmak isterim. Teşekkürler iyi forumlar.

Bende 15.7 kablo ile denedim sorun cikmadi fakat menuye baktim gelmemiş. Sonrada geri aldim.

Geri almasaydınız sabah olmuş olabılırdı :)

@farbar @tamertezel açıldı mı klima profili [emoji4]

iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
@farbar @tamertezel açıldı mı klima profili [emoji4]

iPhone using Tapatalk
Bir daha deneme firsatim olmadi.

Bu özelliği bugün açtım benim araçta ama ekrana gelmedi, daha önceden yapan Hocalarımın baılarında sabah kendiliğinden olduğunu hatırlayıp ellemedim, belki sonra kendisi gelir diye :)

Bu özelliği bugün açtım benim araçta ama ekrana gelmedi, daha önceden yapan Hocalarımın baılarında sabah kendiliğinden olduğunu hatırlayıp ellemedim, belki sonra kendisi gelir diye :)
ilk mesajdaki kodlamayı bende yapmıştım olmamıştı. Necati hoca yeni kod vermişti. onu da denedin mi?

08-HVAC

07-CODİNG

BYTE 4 de BİT 4-5 te    10- Recirculatation Air Settings (after Ignition Cycle )stored

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk mesajdaki kodlamayı bende yapmıştım olmamıştı. Necati hoca yeni kod vermişti. onu da denedin mi?

08-HVAC

07-CODİNG

BYTE 4 de BİT 4-5 te    10- Recirculatation Air Settings (after Ignition Cycle )stored

olarak yapıp deneyebilirlermi.
Onu denemedim Abi, daha doğrusu görmedim o mesajları. 

Kablo bende yarın deneyebilirsem yazarım yoksa iki jafta sonra geldiğimde yaparım.

Sen o kodla denedin mi, oldu mu?

Onu denemedim Abi, daha doğrusu görmedim o mesajları. 

Kablo bende yarın deneyebilirsem yazarım yoksa iki jafta sonra geldiğimde yaparım.

Sen o kodla denedin mi, oldu mu?
oldu. sende dene olursa şayet ta en başından 1. mesaja koyacam bu kodlamayı da. istisnası olarak dursun. herkes tüm konuyu okumak zorunda kalmasın. gözden kaçıyor çünkü.

@Orhan Hoca Abi bugün baktım kendisi açılmıştı(ilk mesajda ki kodlamayı yapmıştım.)  :D  Ama klimadan setup tuşuna basınca çıkan ekranda yok o seçenek, sadece klima ayarları bölümüne geldi, bu da sanırım 5' ekranın handikapı :000049-medium:

oradaki ON kısmına bastın mı? foto çekerken orası OFF gözükmesi lazım.

@fcsrn

Geri
Üst Alt