KLİMA PROFİLİNİ AÇMAK

bize artısı olur her şartta hocam. bakalım.

@MSE

Bu özelliği açamayan arkadaşlar veya özelliği aktif olmayan arkadaşlar

08-HVAC

07-CODİNG

BYTE 4 de BİT 4-5 te    10- Recirculatation Air Settings (after Ignition Cycle )stored

olarak yapıp deneyebilirlermi.

Yalnız kodlamadan sonra komple program dan çıkıp kontağı kapatıp tekrar açıp ve kontrol edebilirler mi gelmiş mi diye 

necati dedi:
Bu özelliği açamayan arkadaşlar veya özelliği aktif olmayan arkadaşlar

08-HVAC

07-CODİNG

BYTE 4 de BİT 4-5 te    10- Recirculatation Air Settings (after Ignition Cycle )stored

olarak yapıp deneyebilirlermi.

Yalnız kodlamadan sonra komple program dan çıkıp kontağı kapatıp tekrar açıp ve kontrol edebilirler mi gelmiş mi diye
Necati hocam bende size soracaktım aklımdaydı ne zamandır. Ne iyi ettiniz yazmakla.

@Orhan Hoca deneyip bilgi verebilir misiniz acaba ? Bende açık şuan. Bilmeden de olsa açmıştım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu gün bir Golf 7 de açtım  ama @Orhan Hoca  araca bağlandığında açamaz sa eğer ; coding kısmının kopyasını ve adaptasyon kısmının yedeğini alabilirilermi 

necati dedi:
Bu gün bir Golf 7 de açtım  ama @Orhan Hoca  araca bağlandığında açamaz sa eğer ; coding kısmının kopyasını ve adaptasyon kısmının yedeğini alabilirilermi 
Tamamdır hocam. bakacağım müsait bir zamanda inş.

Orhan Hoca dedi:
Sanırım verdiğim kodda çalışmayacak @Orhan Hoca . Onu denemeden önce

Byte 7 de bit 0 ı işaretleyebilirmisiniz işaretledikten sonra komple programdan çıkıp kontağı ve teybi kapatıp açıp denermisiniz

Sanırım verdiğim kodda çalışmayacak @Orhan Hoca . Onu denemeden önce

Byte 7 de bit 0 ı işaretleyebilirmisiniz işaretledikten sonra komple programdan çıkıp kontağı ve teybi kapatıp açıp denermisiniz
Teşekkür ettim hocam. kodlama oldu. s=friendship

Yrb4qE.jpg

lv1Edg.jpg

vn4ZJm.jpg

bJbyB0.jpg

bJby60.jpg

@MSE

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca Hocam zahmet olmazsa kodlamanın son halini ana başlıkta revize edebilirseniz hemen arşivime alıp, ilk fırsatta denemek isterim :D

orhan abi bu benim 5 inç e olur mu ?
bilmiyorum yunus.  s=bilmem

şu an 2013 Highline benim araçta kodlamayı yaptım herhangi bir değişiklik olmadı. otomatik hava sirkülasyonu tıklıydı kodlamadan sonra üstünde olması gereken klima profili özelliği açılmadı. hala bu şekil.

@MSE
Aynen Orhan hocam benim 2015 model aracta da kodladım fakat değişim olmadı. ekran aynı sizin paylaştığınız resim gibi kaldı. bende kodlamayı geri eski haline getirdim. malum olması gereken mantıklı olan bana göre auto seklinde. neme lazım manuel ayarlamak bırakayım o işide kendi yapsın :)

Not: tavan ön lambası içinde ve ön cam bölmesinin ortasında klima için sıcaklık ölçer var ki bu işi yapıyor auto olarak sürekli kontrolediyor içerisnin sıcaklığını. bu şekilde çok daha iyi oluyor bence. herkese iyi forumlar.
Ender hocam kodlamayı yapabilirsin artık. profil yine otomatikte kalsın ama şiddetini bu şekilde siz kendiniz ayarlayın. Kuvvaetlide çok deli çalışıyor. 

soğuk havalarda ön camın buğusunun daha erken gitmesinde faydalı olur mu acaba? benim orta şiddetteydi.

08- Auto HVAC

Coding

Long Coding Helper

Byte 7

Bit 0 kutucuğunu işaretleyip do it yapın ve tamamdır.

963452667b5a80c1da2b38e49176c8b6.jpg

2fd5bf93bc332ca18861507c45ff88e5.jpg
Arkadaşlar benim aracın standardında var bu ayar. Araç 2015 son çıkışlardan biri olmasıyla ilgili olabilir mi ?

wheneverx dedi:
08- Auto HVAC

Coding

Long Coding Helper

Byte 7

Bit 0 kutucuğunu işaretleyip do it yapın ve tamamdır.

963452667b5a80c1da2b38e49176c8b6.jpg

2fd5bf93bc332ca18861507c45ff88e5.jpg
Arkadaşlar benim aracın standardında var bu ayar. Araç 2015 son çıkışlardan biri olmasıyla ilgili olabilir mi ?
Hocam belli olmuyor. @Chnzyrt 'un 2013 aracında açıktı ama @Orhan Hoca 'mın 2013 aracında açık değildi. Bu özellik Golf'lerin  hepsinde var da kimisinde açık kimisinde kapalı. Mantıklı bir açıklaması yok galiba :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gerçekten çok ilginç. ne gerek var böyle olmasına. basit bir özellik aslında.

@MSE

25c312f17d23cd28364d7c3b5bca7005.jpg

Sonuç aldım Bira ugrastirdi ama kaçamadı benden.

One Life Live it.!!!

7035c44b93adc60e4f182951453bcafc.jpg

One Life Live it.!!!

Geri
Üst Alt