Jump to content

GkM_2015

R line retrofit !!

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhaba arkadalar.

Ara ara paylasimlarim oldu. Artik sona geldik. Tek bir baslikta toplamak istedim. Yaklasik 1.5 ay once aldigim 2017 highline aracim bazi donanimlara sahipti. Devami icin ilmik ilmik dokuyarak son haline getirdik. Bu surecte surekli etiketleyip reklam olmasini istemiyorum emegi gecenlere tesekkur ederim.  Bilenler ukalalik gibi algilamasin lutfen bilmeyenler icin bilgi amacli. Retrofit cok zevkli birsey. Belki aracimi bu donanimlarla alsam bu kadar keyif almazdim.

Yapacaginiz herseyi dogru planlayin ve bir yol haritasi cizin sizin faydaniza olucak. Ben dogru insanlarin fikirleriyle ilerledigim icin aksamadan sona geldim. Ornegin hayalet ekrani navi destekli ekranla degistirmek istedim ama ayni zamanda surus mod ozelliginede sahip olmak istiyorumdum. Surus mod kodlanmadan hayaleti degistirseydim lisansli almama ragmen surus modum calismayacakti. Siralamadan kastim bu cok fazla detay var.

Gelelim yaptiklarimiza.

Aracimda opsiyanel alinmis donanimlar;

Acc

Adaptif var cift j

Ergo active isitmali koltuk

Benim eklediklerim;

Line assist

Line assist ile gelen tabela okuma

Serit takip

Uzun far asistani 

Surus mod lisansli olarak saseye islendi

Logo geri kamera.

Discovery mib 2.5

Navigasyon destekli hayalet ekran

Pla 3.0 otomatik park

Durban jant

3.5 eibach spor yay

Onler 1.2 atkalar 1.6 spacer

R line direksiyon

R line on tampon

R line yan lip

R line krom ayna kapaklari

R line arka spoiler

Arka ayak aydinlatma

Kapi alti logo

Seramik kaplama

Yapilacaklar;

Keylesss bu sanirim ilk olucak. Daha once yapan yada yapabilen yok.

Arac resimlerini ekliyorum. Cok iyi foto cekemiyorum. 

20200206_171327.jpg

IMG-20200206-WA0026.jpeg

IMG-20200206-WA0024.jpeg

IMG-20200205-WA0046.jpg

IMG-20200127-WA0114.jpeg

IMG-20200206-WA0034.jpeg

tarihinde GkM_2015 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam senin araba Vw değil Bentley sayılsın bence[emoji23] Bu kadar dolu olsa benim aracım şahsen uzun bir süre aracı kurcalamam.

Ayrıca 10 km altında ani fren yapan park sensörü modülü de var. O sizin araçta var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tesekkurler. Evet sanirim basettiginiz manevra park freni. Pla takilirken modul degisti o ozellikte geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, GkM_2015 yazdı:

Merhaba arkadalar.

Ara ara paylasimlarim oldu. Artik sona geldik. Tek bir baslikta toplamak istedim. Yaklasik 1.5 ay once aldigim 2017 highline aracim bazi donanimlara sahipti. Devami icin ilmik ilmik dokuyarak son haline getirdik. Bu surecte surekli etiketleyip reklam olmasini istemiyorum emegi gecenlere tesekkur ederim.  Bilenler ukalalik gibi algilamasin lutfen bilmeyenler icin bilgi amacli. Retrofit cok zevkli birsey. Belki aracimi bu donanimlarla alsam bu kadar keyif almazdim.

Yapacaginiz herseyi dogru planlayin ve bir yol haritasi cizin sizin faydaniza olucak. Ben dogru insanlarin fikirleriyle ilerledigim icin aksamadan sona geldim. Ornegin hayalet ekrani navi destekli ekranla degistirmek istedim ama ayni zamanda surus mod ozelliginede sahip olmak istiyorumdum. Surus mod kodlanmadan hayaleti degistirseydim lisansli almama ragmen surus modum calismayacakti. Siralamadan kastim bu cok fazla detay var.

Gelelim yaptiklarimiza.

Aracimda opsiyanel alinmis donanimlar;

Acc

Adaptif var cift j

Ergo active isitmali koltuk

Benim eklediklerim;

Line assist

Line assist ile gelen tabela okuma

Serit takip

Uzun far asistani 

Surus mod lisansli olarak saseye islendi

Logo geri kamera.

Discovery mib 2.5

Navigasyon destekli hayalet ekran

Pla 3.0 otomatik park

Durban jant

3.5 eibach spor yay

Onler 1.2 atkalar 1.6 spacer

R line direksiyon

R line on tampon

R line yan lip

R line krom ayna kapaklari

R line arka spoiler

Arka ayak aydinlatma

Kapi alti logo

Seramik kaplama

Yapilacaklar;

Keylesss bu sanirim ilk olucak. Daha once yapan yada yapabilen yok.

Arac resimlerini ekliyorum. Cok iyi foto cekemiyorum. 

20200206_171327.jpg

IMG-20200206-WA0026.jpeg

IMG-20200206-WA0024.jpeg

IMG-20200205-WA0046.jpg

IMG-20200127-WA0114.jpeg

IMG-20200206-WA0034.jpeg

🧿 keyifle kazasız belasız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 @Beratozt  anaa ben onu golf 7.5lerin hepsinde var sanıyordum. benim 2019 golfte de var. ayrıca keyless te var ama ben pek tavsiye etmiyorumkumandanın pili bitti bir gün yolda kaldık :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tesekkurler. Evet sanirim basettiginiz manevra park freni. Pla takilirken modul degisti o ozellikte geldi.

Kıskanmıyorum , imreniyorum[emoji3526] hayırlı olsun hocam tekrardan. Güzel günlerde kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman r line tampon alp destegiyle onun yonlendirmesi ukoled garage dan aldik. Tesekkurler tekrar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, GkM_2015 yazdı:

@Alpyaman r line tampon alp destegiyle onun yonlendirmesi ukoled garage dan aldik. Tesekkurler tekrar.

Forum bunun için var. Tekrar hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

@GkM_2015 @Beratozt  anaa ben onu golf 7.5lerin hepsinde var sanıyordum. benim 2019 golfte de var. ayrıca keyless te var ama ben pek tavsiye etmiyorumkumandanın pili bitti bir gün yolda kaldık :(

Doğru hatırlıyorsunuz hocam,  benim 7.5 R-Line  2017 model araçta var. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın tekerinize taş değmesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah güzel olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabayi bastan yapsaydiniz :)

Gule gule kullanin 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@muhammedfatih sorma yaa. Birden bitti pil anlamadım. Arabayı açtık ancak araç anahtarı algılamıyor. Gece vakti sokakta kaldık. Bir kutu pil aldım arabaya koydum sonra. Kapılar açılmasada kapı kolunun orda kapak var onu çıkartıp açılıyor. Birde şöyle bir şey oldu kapı kolundan anahtarla açınca arabayı birden araba sapıttı bazı fonksiyonları bir müddet çalışmadı kapı camı gibi sağ aynanın geri viteste aşağa bakacağına yukarı bakması gibi enteresen bir şey. Sonra düzeldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 Ahmet bu projeye ciddi anlamda emek zaman ve para  harcadı sabırla sonuca ulaştı şimdi keyif zamanı.Kazasız belasız ağız tadıyla sürüşler dilerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaman + Para + Emek. İnanılmaz fazla, sonuç mükemmel. 41 Kere maşallah. Kazasız belasız Ahmet, güzel günlerde kullan. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...