Golf 7.5 Dönüşüm

Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Ukoled arkadaşınız ise arka kayan led için fiyat alabilir miyiz ?

Semtuning 1750₺ ye veriyordu sanırım montaj hariç...

Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Ukoled arkadaşınız ise arka kayan led için fiyat alabilir miyiz ?
Semtuning 1750₺ ye veriyordu sanırım montaj hariç...
Hocam ben oraya da gittim evime yakın diye sorayım dedim.Sabah Can abinin yanına gitmeden önce , 1750 değil montaj hariç 2400 dediler. Bizim arkadaşlar montaj kodlama dahil 2600e yaparız dediler.

Hocam ben oraya da gittim evime yakın diye sorayım dedim.Sabah Can abinin yanına gitmeden önce , 1750 değil montaj hariç 2400 dediler. Bizim arkadaşlar montaj kodlama dahil 2600e yaparız dediler.
Hayirli olsun

Semtunig iki subesi var sirinevler ve aksaray da

Sirinevler subesini arayanlar farkli fiyatlar alıyor

Aksaray subede uğur var onunla gorusurseniz 1750 tl veriyor 3 gun once gidip aldim arkadaş için

Teşekkürler öncelikle. Ben şirinevler şubesine gittim açıkçası. Bahçelievlerde oturuyorum aksaray şubesini bilmiyordum. Doğrudur yani bişey diyemeceğim.

[mention=17842]Beratozt[/mention] km saymıyor mu hocam hep 37 binde mi? [emoji28]
Km dolandırıcılığına başladım hocam. Baktım herkes yapıyor ben de yapayım dedim[emoji23]Şaka bir yana yeni kadran Can abinin aracından çıkan kadran olduğu için km 37 binde. 75 bin bakımına 2 bin km var onu da düzelteceğim orjinal km olarak , maslak sanayide yapanlar varmış sanırım.

@Hsyn07 hocam valla biraz öyle. Bugün boş gün olduğu için uğraşabildim araçla. En kısa zamanda gideceğim km ayarlatmaya. Bir yandan da uyguna yaptırmak için bakınacağım. İnşallah saçma bir fiyat çekmezler.

@Beratozt Km ile oynayamıyorlar diye biliyorum ama, umarım orijinal km getirebilirsiniz... Haber ederseniz çok memnun olurum, bende renkli kadrana geçmek istiyorum.

@yavuzbattal Ederim tabii ki. Biraz araştırma yapacağım devamında fotoğrafını da atarım inşallah.

Devir gostergesi problem cikarmasin hocam oldugundan daha fazla veya dusuk gosterip. 2 bin devir daha fazla dizelden. 2. Elde satarken de problem olabilir. Ayrica km oynamakta saglikli bir durum degil. 2. Elde alacak kisiye kurt dusurur hem gosterge dizele ait degil hem km oynanmis 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZITIPASA Hocam o devir saati kodlamasını ilker abi yaptı sağolsun. Can abi yönlendirdi. Devamında önceki kadran duruyor zaten aracı da full servis bakımlı bir biçimde kullanıyorum. Kanıtlamak içinde fotoğraflarını sakladım bilgisayarda zaten. Tabii aracı alıcak kişinin de güveni önemli. Aklına yatmazsa benim elimden pek bir şey gelmiyor.

Bugün katlanır ayna montajı yapıldı. Orjinal aynanın koduyla çalışmıyor yani geri vitese takıldığı zaman sağ ayna inmiyor. Onun kodlamasını yaptıracağım. Yapabilecek arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Fotoğraflarını da koydum.

6abe97e123277447d112133cbedea025.jpg
737490c73b9beffa2cbc144d465b4807.jpg

[mention=6735]Unclaimed[/mention] hocam henüz bi gelişme yok. Daha maslak civarına gidemedim. Gidince direkt fotoğraf atacağım. Daha 1.800 km var bakım için.

Geri
Üst Alt