Golf 7.5 Dönüşüm

Bunun da siparişini vermiştim kargolanıyormuş. Aklıma daha bişey gelmez ise Acc + lane assist işine girişeceğim.
fec57a2a364836f8c35f2faeaef257db.jpg

Vagcom center diye bi yerde yaptırdım hocam. 1300 liraya mal oldu. Bi kaç yerden de fiyat almıştım. 1000 e taktırmak için bi yerle konuştum. Sürekli bi yere yönlendiririz dedi etti. Aklıma yatmadı. Zaten aliexpressten sipariş edince 870 lira + vergi diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam. Ben de montaj da olsun dedim böyle oldu sonuç olarak. Ama şunu belirteyim orjinal kodla çalışmıyor sağ ayna , ek olarak kodlama yapılması lazım.@tuncer_2632

Vagcom center diye bi yerde yaptırdım hocam. 1300 liraya mal oldu. Bi kaç yerden de fiyat almıştım. 1000 e taktırmak için bi yerle konuştum. Sürekli bi yere yönlendiririz dedi etti. Aklıma yatmadı. Zaten aliexpressten sipariş edince 870 lira + vergi diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam. Ben de montaj da olsun dedim böyle oldu sonuç olarak. Ama şunu belirteyim orjinal kodla çalışmıyor sağ ayna , ek olarak kodlama yapılması lazım.@tuncer_2632
Hocam sizin aynada R taktığınızda vitesi aşşaya indirdiğinde tekrar D yukarı kaldırırken tam havayamı kaldırıyor yoksa stabil calışıp devam ediyor mu

Hocam sizin aynada R taktığınızda vitesi aşşaya indirdiğinde tekrar D yukarı kaldırırken tam havayamı kaldırıyor yoksa stabil calışıp devam ediyor mu
Hocam normalde vitesi Rye getirdiğimde ayna da Right konumundayken iniyordu. Sonra Dye atıp ilerlediğimde düzeliyordu orjinal pozisyonuna. Ama bu yan sanayi ürünlerin artık nasıl bir saçmalığı varsa ayna 0 konumdayken iniyor sonra düzelmiyor. Forumdan ilker abi kodlama yapılması lazım dedi. Yan sanayi aynaların pinleri de az oluyor zaten içeride çokluyorlar ondan ötürü böyle saçmalıklar oluyor. Bakınacağım biraz kendim kurcalarsam daha da saçma bir hale gelmesinden korkuyorum.

Hocam normalde vitesi Rye getirdiğimde ayna da Right konumundayken iniyordu. Sonra Dye atıp ilerlediğimde düzeliyordu orjinal pozisyonuna. Ama bu yan sanayi ürünlerin artık nasıl bir saçmalığı varsa ayna 0 konumdayken iniyor sonra düzelmiyor. Forumdan ilker abi kodlama yapılması lazım dedi. Yan sanayi aynaların pinleri de az oluyor zaten içeride çokluyorlar ondan ötürü böyle saçmalıklar oluyor. Bakınacağım biraz kendim kurcalarsam daha da saçma bir hale gelmesinden korkuyorum.
Kodlamalık pek bi durum yok gibi sanırım orjinal olmadığı için yapıyor galiba

İnşallah vardır diyeyim. Çünkü cidden güzel bi kolaylık o gitmesini istemiyorum.[mention=4714]yusufacs[/mention]

@Beratozt hocam benim araç 2019 comdortline benim sağ aynada otomatik modül mevcut geri vitese taktığımda biraz yan dönüp aşağıya bakıyor. Sonra tekrar aynı yerine geliyor. Daha önceki aracımda yoktu kodla açtık aynı yerine gelmiyordu her zaman bir tık yukarı kalkıyor elle ayarlıyordum. Şimdi ben bu aynayı taktırsam orjinal modül devre dışı kalırmı acaba yine kodla mı açmak zorunda kalırız

[mention=17842]Beratozt[/mention] hocam benim araç 2019 comdortline benim sağ aynada otomatik modül mevcut geri vitese taktığımda biraz yan dönüp aşağıya bakıyor. Sonra tekrar aynı yerine geliyor. Daha önceki aracımda yoktu kodla açtık aynı yerine gelmiyordu her zaman bir tık yukarı kalkıyor elle ayarlıyordum. Şimdi ben bu aynayı taktırsam orjinal modül devre dışı kalırmı acaba yine kodla mı açmak zorunda kalırız
Hocam bunlar orjinal modülle uyumlu değil anladığım kadarıyla. Daha henüz kurcalayamadım ama normalde orjinal konumuna gelmesi için modülün yazılımını silmeyi deniyicem bi bakıcam neler bulabilirim diye. Çok elzem bir şey değil ama insanın içi rahat etmiyor o özelliği kaybedince. Ben bi kesin sonuç alınca güncelleyeceğim durumu.

[mention=17842]Beratozt[/mention] vallaha sana zahmet çözünce bizi bilgilendir kardeşim [emoji4] 
Hocam bizim arkadaşlar çözdü ayna modül durumunu. Sağolsunlar. Haberi vereyim dedim. Katlanır ayna taktıracaksan da bizim arkadaşlardan sana fiyat alayım istersen kodlamasıyla montajını yapıyorlar zaten hemen.

Mesaj da atabilirsin özelden hocam bu arada.

60cc119835d4d76d88f3afa456488e20.jpg
Şu kargo da geldikten sonra aynalara kayar sinyalin montajını da yapacağım.

acf0d9db63a4d530a58127017d8bf37e.jpg
7fc046cb528370178bcca60ce7f04ffb.jpg
elektro-car da düzeltti kmyi. Haberiniz olsun maslak otosanayide hallettim.

Geri
Üst Alt