Jump to content

farukal

Arabama sürtüp kaçmış...

Recommended Posts

Merhaba abilerim kardeşlerim...

Ofisin önüne aracımı parkettim. Akşama kadar ofisteydim. İşim bitip çıktığımda karşımdaki manzara bu şekildeydi. Büyük ihtimalle beyaz bir araç sürtüp kaçtı. Göçme veya sert bir vuruk görünmüyor. Fakat arka tampon kenarında şu şekilde bir görüntü oluştu. 
Pasta cila ile çıkar mı? Güzel bir yer biliyorum profesyonel işçilikleri var... Benim boyamda atma görünmüyor. Galiba o aracın beyaz boyası benim aracın üstünde kaldı. Akşam vakti olduğundan fazla bir şey anlaşılmıyor. Yarın götürüp baktıracağım.

Tavsiyeleriniz nelerdir?

B633F15C-C7CA-486A-9A37-395A9F2F1BBD.jpeg

2BCB922D-E894-4A32-88E0-75AEF3C2DAF4.jpeg

18193EB7-89B2-4BE5-A267-56944052BCCB.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pasta cila ila tertemiz olur bence. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

üstübü ve pasta cila ile 30 dk işin var. sonrası mis

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gecmis olsun ucuz atlatmışsiniz

Kolay ve göze batmayacak sekilde hallederler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şükür Sadece tamponda

Islak mendile bulaşık deterjanı dökerek silseniz bile bile kötü görüntüyü alırsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@farukal beyaz öğrenci servisi vakası gibi duruyor. Su ile etrafını temizleyin. Islak mendil ılık su ile ovalayarak çıkacaktır. Daha sonra cila vs.  Geçmiş olsun, mümkünse hiç olmasın ama olursa da en büyük hasarınız bu olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun hocam. pasta cila ile çıkar muhtemelen sıkmayın canınızı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun geçer ince pasta yeterli olur çıkması uzun sürmez 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkese teşekkür ederim. Başımıza gelecekse en büyüğü herkes için bu olsun...

Ben müdahale etmeyi düşündüm. Ama işi profesyoneline bırakmayı düşündüm. Sonaxa gideceğim yarın. O bölgeyi yapılması gereken ne derlerse onu yaptırıcam... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamponun boyası atmamışta, karşı aracın boyası size geçmiş gibi görünüyor. Pasta cila ile tertemiz olacağı kanaatindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Aliiii Gece vakti benimde gördüğüm o şekilde ali hocam genede fikir alayım dedim. İçim rahatladı. İyi ki varsınız ! 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınızın boyasının üstünde cila vs varsa ıslak mendille bastırarak silerseniz bile çıkar. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Ucuz atlatılmış geçmiş olsun.Allah böylelerini de bildiği gibi yapsın ne diyelim kimse trafik sigortası delinmesin diye böyle şerefsizce bir yol seçiyor ne yazıkki

tarihinde caglar_61 tarafından düzenlendi
İmla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@caglar_61 kartımda var aracın önünde sigortalık bi iş olmasa bile bir özür dilense memnun kalır insan... Karaktersizlik böyle bir şey... Ön arka kamera şart oldu artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araca gelecek her türlü nazar keşke hep tampona gelse! Birikir birikir en sonunda güzel bir boya işlem tamam (değer düşmez expere girmez)

Mesela benim ön tampon yoğunlukla 25-30 civarı taş izi içeriyor.. birde biri parktan çıkarken 3 santim iz bırakmış (pastayla da biraz iz kaldı)

AVM lerde falan geri geri girip ön tamponu meydanda bırakıyorum ....sürtecek adam gelsin ön tamponu façalasın....ama arka tamponuma dokunmasılar.

@farukal

Büyük oranda çıkar gibi ....%95

%5 kalırsada nazara saymak lazım

Eğer kafanıza takılacak bir faça hasarı kalırsada polisaj ile pasta uygulayanlar yine bu %5 i %2 ye indiriyorlar 

Kar kardır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage %5 kalsa yeterli hocam gerisi mühim değil. Dediğiniz gibi hepsi tampona gelsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamponda ise kalksa bile boyatırsın aman kaportaya bir şey olmasın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

deterjan,sünger ve ılık su büyük bir bölümünü temizler gibi duruyor aynısı başıma gelmişti hepsini bu şekilde çıkartmıştım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@farukal Hocam geçmiş olsun. Eğer tırnak girmiyorsa pasta-cila uygulamasıyla hiç bir iz kalmaz. Hatta tiner ile aynı şekilde izleri çıkartanları da gördüm OSB'lerde. Sonax orada hiç bir şey bırakmayacaktır. Dediğiniz gibi, keşke hiç olmasa ama oluyorsa da en büyüğü bu olsun. Tekrar geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim aksiyona girmek istemedim. Çıkartırken çizerim falan canım daha çok sıkılır birazdan gidicem yaptırmaya👀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son durum bu şekilde oldu. Rötüş boyası ile ince şekilde geçtik. Pasta cila yapıldı. Fakat genede biraz iz kaldı... Ne diyelim...

7E9A3122-1CDA-496D-A26A-3BA653DEF40C.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...