Sanırım Artık Zamanı Gelmişti.. RED - RLİne - 35 KR 990

Birkaç Güncel Foto diyebiliriz o zmn..

Uzun süren araştırmalar ve karşılaştırmalar sonucunda aracıma İnterface Uygulamasını gerçekleştirdim..

Şiddetle tavsiye ederim.. ;)

Cihaz Android Çift İşlemci 2 Gb hafıza.. Hiç bir şekilde orjinal ekrana müdahale edilmeden montajlanabiliyor..

Montaj Süresi sadece 30 dk..

Ve Sonuç..

Çalışma Masam  :masallah:

Birkaç Güncel Foto diyebiliriz o zmn..

Uzun süren araştırmalar ve karşılaştırmalar sonucunda aracıma İnterface Uygulamasını gerçekleştirdim..

Şiddetle tavsiye ederim.. ;)

Cihaz Android Çift İşlemci 2 Gb hafıza.. Hiç bir şekilde orjinal ekrana müdahale edilmeden montajlanabiliyor..

Montaj Süresi sadece 30 dk..

Ve Sonuç..

Çalışma Masam  :masallah:

@mo_coco Hayırlı olsun hocam, ayrı bir boyut kazanmış multimedya. (y)

Bu işlemle hangi fonksiyonlar geliyor tam olarak? İşlemleri nerede yaptırdınız acaba ve maliyeti nedir?

Masallah

***** 5 yıldız

Bunu tatlı ile taçlandirmak lazim

1c3e990dea77ab70fc569960256dc0a6.jpg

@mo_coco Hayırlı olsun hocam, ayrı bir boyut kazanmış multimedya. (y)

Bu işlemle hangi fonksiyonlar geliyor tam olarak? İşlemleri nerede yaptırdınız acaba ve maliyeti nedir?
Çok Teşekkürler hocam..

Sanırım şöyle düşünebiliriz bir ara yüzle tamamıyla tablet uygulaması ( Tüm sosyal medya ve TV vs. ) 

;) kesme biçme olmadan tamamıyla orjinal olması bnm için çok önemliydi..

Firma İstanbul.. Kargoyla teslim alıp kendi elektrikçim de montaj yaptırdım..

2.400 gibi bir maliyeti var hocam..

Kargo, montaj vs.  

Çok Teşekkürler hocam..

Sanırım şöyle düşünebiliriz bir ara yüzle tamamıyla tablet uygulaması ( Tüm sosyal medya ve TV vs. ) 

Kargo, montaj vs.  
@mo_coco 2400 az para değil ama paylaşımlarla motive olursak belki biz de girişiriz bu işe. Sürekli aranıyoruz zaten, para cepte durmuyor.  :D

Çok Teşekkürler hocam..

Kargo, montaj vs.  
@mo_coco Hocam bir şey daha soracağım, bu işlemden sonra orijinal arayüz tamamen devre dışı mı oluyor acaba? Android tablete mi dönüşüyor multimedya ekranımız yoksa bir seçeneği seçip o arayüze geçiş mi yapıyoruz?

Çok Teşekkürler hocam..

Kargo, montaj vs.  
Orijinal arayuz ekran degismiyorsa bence servisin sattigi 2000 liralik carplayden daha islevsel bir uygulama olmus. Carplay fonksiyonlari da kullanilabiliyorsa fiyati da carplaye gore gayet iyi. Masallah nazar degmesin. 🧿

@mo_coco Hocam bir şey daha soracağım, bu işlemden sonra orijinal arayüz tamamen devre dışı mı oluyor acaba? Android tablete mi dönüşüyor multimedya ekranımız yoksa bir seçeneği seçip o arayüze geçiş mi yapıyoruz?
Yok yok hocam Menü tuşuna basılı tutarak arayüze geçiyoruz.. İstediğimiz zmnda tekrardan Radio veya Media tuşuna basarak orjinal ekrana dönebiliyoruz ;)

Geri
Üst Alt