Jump to content

VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

Recommended Posts

• İleti 156
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Yahu 250 bin yazıp listeye 200 bine veriyorsunuz. Sonra arabasını satan dangalak liste fiyatına bakıp 240 yazıyo.  2. el in icine ettiniz. Ne kadara satacaksanız listeye onu yazın artık.  Eskiden yüzd

Ne gariptir ki çok az kişi artık bu arabaların çalışarak alınamayacağını söyleyebiliyor. Bu fiyatlarla artık beyaz yakalının bile biriktirip bir araba almasına imkan ihtimal yok. Ben tam üç yıl önce G

Bence şuan en makul araç 1.0 benzinli araçlar. Kendim için hesaplamak gerekirse; GİRİŞ: Şuan 2018 1.6 dizel araca verdiğim mtv yıllık net 2014 tl. 2018 model bir 1.0 benzinli araca geçm

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
53 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@AhmetCakmak martta gelecekler satılmış nisan ayında gelecek olanlar için bir iki haftaya kotalar açıldığında kapora alırlar 220 bin üzerinden.

Evet hocam mart satılmış. Nisan'da dolu demişti satış temsilcisi, ama belli olmaz kapora verenler cayabilir. İlan siteleri galerilerin sıfır araçlarıyla dolu...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Bugün Çekmeköy Özön aradım, VW ve Audi için araç sordum fakat Troc Rline varmış sadece. A3, Q2 ve Golf yok. Kapora verecek araç da yokmuş.

Troc 1.5 tsi Rline kırmızı renk, 249 bin tl. Cam tavan + geri görüş kamerası.

Ti-rak relayn 249 bin? Neymiş bu t-roc?

Bayiler 216 binden gtline dizel 2008 dağıtıyor ama bulabilene (focal ses sistemli) 

Focalsizler 208-209 binden bayilerde halen kapora alınıyor..

Bu adam focalsiz gtline aracı 235 den bırakıyor (sarı site  fix +30 bin ci vatandaşın biri)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-sifir-0-km-2020-peugeot-2008-1.5hdi-gtline-eat8-792622518/detay

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Corona Virüsü VAG grubunun tedarik zincirinde sorun olusturur mu?

Land Rover- Jaguar bavulla parca getirmis ingiltereye, 2 hafta sorun yasamayiz diyorlar, virüs konusu uzar ise sistem etkilenir, üretim aksar diye düsünüyorum, tabiki 2.el fiyatlarda artabilir

Ekran Resmi 2020-02-19 18.04.53.png

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Galeriler işi ilerletmiş. Yakında vip minibüsle otogardan alma hizmetleri de vermeye başlarlar, nasıl olsa artık bir araçtan 10-20 bin değil 30-40 bin kazanıyorlar   
image.png.1bef8f8d1949bae7f67bfc5bbeea232d.png
Otogar demiş havaalani hizmetlerinde yok sanirim :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten bayide bulamayan  +30 bine gidip sarı siteden alıyor mu yaani ?

Hatta bir komplo teorisi (hikayesi) daha anlatayım 

Sarı sitede 40 tane yeni pejo 2008 var ...hepsi gıcır gıcır cillop gibi 

Telefon ekranını kaydırdıkça 

Bakıyorsun,, 

"KAPORASI ALINDI" ankaradan Abdülsamet beye opsiyonlanmıştır???

İşte size ticarette ALGI OPERASONU denen şeyin taa kendisi !

Vatandaş bakıyor ? Haaaa !! Tamam 

Madem bayide yok , sistem böyle işliyor demekki diyor sonunda ...son bi kez aynaya bakıyor SALAKMIYIM diye ?

Eeee sarı sitede alanlar var +30 bine 

Demekki salaklık değilmiş diyor ertesi gün sarı site listeden bende alayıma gidiyor olay.

Peki hikayenin ilk başında adı geçen abdülsamet bey bu filmde gerçek tüzel bir kisilikmidir ???

Alenen feyk satış tezgahı olma ihtimali?

Diyorumya algı yaratmak ? O ilan zaten 3-5 gün sonra başka fotolarla tekrar ilana girer zaten aynı sahibinden

Piyasa böyle yükseliyor işte

Ek: düz bordrolu çalışan vatandaşa ait senaryolardır

Yoksa 30 bini bi gecede bodrumda /etilerde / pavyonda / club larda harcayan bi dünya adam var 

+30 bin değil +300 bin  verir basar alır....

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Savatage @radiation bu peugeot olayını anlamış değilim, cümle YouTuber şahıslar bu ara bandıra bandıra bu arabaları övüp duruyor birde citroen var bu şekilde her videoda ferrari den bentley den daha iyi olarak lanse edilen, bir ara hatırlarmısınız 206 yı böyle uzay üssü gibi tanıtıp reklamını yapmışlardı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende doladım ağzıma bir 2008 ? sanki alıcam da 

eee adamlar çizmişler aracı şurasını keşke şöyle çizselerdi  diyemiyorsun  içine bi dünya opsiyon atmışlar , fiyat 216 

@AhmetCakmak 246 dediği r-line t'roc a  gtline 2008 standart opsiyonlarını + dizel motorunu eklesek fiyatı 275 olur.

@Serkanasn

ne kadar ekmeğe ne kadar köfte olayı ? 

100 kişinin cebine parayı koysan 

60 tanesi  216 ya  2008 'i

40 tanesi 214 'e benzinli Q2 yi (bu 40 kişide Audi diye alır opsiyon mopsiyon eksiği umrunda olmaz)

0  tanesi  trock 'ı alır  (köftesiz mc royal  menu )

çok net sonuç böyle

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Serkanasn yazdı:

@Savatage @radiation bu peugeot olayını anlamış değilim, cümle YouTuber şahıslar bu ara bandıra bandıra bu arabaları övüp duruyor birde citroen var bu şekilde her videoda ferrari den bentley den daha iyi olarak lanse edilen, bir ara hatırlarmısınız 206 yı böyle uzay üssü gibi tanıtıp reklamını yapmışlardı.

b sınıfı araçta kör nokta, hayalet ekran (hologramlı, çift ekran var), şerit takip, adaptif hız sabitleme, navigasyon şu poililerden, kaşkaiden büyük bagaj, dizel otomatik, focal ses sistemi, otomatik park özelliği, carplay android auto, trafik işareti tanıma, otomatik led farlar standart. muadili highline trocta lane assist ve acc araç üzerinde var ama kapalı ve hız sabitleme yok saçmalığın daniskası... üstelik highline tiguanda dahi bunlar yok... b8.2 passatın standart dolusunda dahi şerit takip acc yok. youtuberların balladırması bunca özelliği vermesiyle doğal karşılanması lazım.  

tarihinde radiation tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@radiation bu bahsettiğiniz şeyler bana lagunayı talismani hatta astra j ve k modelleri hatırlattı, lakin bizim milletimiz donanıma önem vermez o sebeple araçta bulunan elektronik oyuncakları kimse tınlamaz, ondan dolayı boşuna ballandırıyorlar, Fransız araçlarına karşı bir tutum her daim varolmuştur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@radiation bu bahsettiğiniz şeyler bana lagunayı talismani hatta astra j ve k modelleri hatırlattı, lakin bizim milletimiz donanıma önem vermez o sebeple araçta bulunan elektronik oyuncakları kimse tınlamaz, ondan dolayı boşuna ballandırıyorlar, Fransız araçlarına karşı bir tutum her daim varolmuştur.

evet eskiden sıkıntılar olmuşmuş. 3008 ile bu algıyı kırmaya başladılar ki 2008 tuzu biberi oldu. tabi zaman gösterecek eskiden ders alıp almadıklarını. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı günler Ocak sonuna doğru kapora vermiştim nisan ayının ilk haftasına teslimat yapacaklar araca 214 bin vereceğim. Evet fiyat normal değil ama sarı sitediki olaydan yukarıda bir arkadaş bahsetmiş maalesef insanlar sıfır araba fiyatından daha fazla istiyor ikinci el arabaya. Çok diyince de bulabilirsen bayiden al diyor. 

tarihinde Alehondro01 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@golfie18     Teşekkürler  1.5 150 ps higline otomatik . indium grisi, siyah tavan döşemesi, koltuklar bej rengi,cam tavan led farlar vs. var araçta. ama satış temsilcisi bir noktada kafamı karıştırdı. ön j farlar tekli mi yanıyor çift mi diye sorduğumda çift dedi sanki yanlış söyledi gibi.

tarihinde Alehondro01 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...