Jump to content

VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

Recommended Posts

• İleti 156
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Yahu 250 bin yazıp listeye 200 bine veriyorsunuz. Sonra arabasını satan dangalak liste fiyatına bakıp 240 yazıyo.  2. el in icine ettiniz. Ne kadara satacaksanız listeye onu yazın artık.  Eskiden yüzd

Ne gariptir ki çok az kişi artık bu arabaların çalışarak alınamayacağını söyleyebiliyor. Bu fiyatlarla artık beyaz yakalının bile biriktirip bir araba almasına imkan ihtimal yok. Ben tam üç yıl önce G

Bence şuan en makul araç 1.0 benzinli araçlar. Kendim için hesaplamak gerekirse; GİRİŞ: Şuan 2018 1.6 dizel araca verdiğim mtv yıllık net 2014 tl. 2018 model bir 1.0 benzinli araca geçm

Konudaki görseller

@Serkanasn 

O aracı 2019 da 5-6 ay sahiplendim.

Daha önce de 4 sene 2015 ve 2018 Golf 7 ve 7.5 Highline kullandım.

Eksileri ;Digital gösterge yok.Media sistemi daha basit.App Connect yok.Arka kol dayama yok.Arka koltuklarda cep yok.Arka oturma alanı Golf'ten kötü.Hız sabitleme yok.

Onun dışında Golf Highline ile benzer özelliklerde.

Koltuklar daha iyi(yarı deri),anahtarsız çalıştırma ve geri görüş var.Led farlar daha iyi .

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@vsoner Hayır design veya sport paket+prestige+led +cam tavan.

Highline'dan eksikleri;

Hız sabitleme yok,app connect ilave dahi edilemiyor.Analog gösterge.

Ama şu an bu fiyattan araç kaldı mı bilmiyorum.

Bana geçen hafta telefonla teklif edildi.

Ben 2019 modelini kullanıp sattığım için düşünmedim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak

Eğer alınabilyorsa yada (alındıysa son 15 günde) , alınacaksa martta ? (Kur zammı yemeden) bayide bulunacaksa 

Şimdilerde 225-230 a sarı siteden 1.5 high golf alana ?

Asrın hatasını yapmışsın be kardeşim demek lazım

Nasıl golf yanında  leona burun kıvırıyoruz , 

Golf yanında a3 ü teraziye koyduğumuzda durum ortada

Hayalet ekran ? Yok a3 de?

Harita açılmayan hayalet ekran 850 liralık huwai tablet muadili bisey  ? Isıklı cicili bicili eğlencelik kadran iste 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Savatage yazdı:

Design olduğuna eminmisiniz ? Dynamic olmasın ?

Bayide Bu araca istedikleri fiyat 235? 

Design olarak, yukarıda bahsedilen ek paketlerle arkadaşım 215k lira için kapora verdi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak Hocam bugün dogus city esenyurttaydim, o araba o fiyat ama hepsi satilmis, sedanlar da satilmis, audi de araba yoktu, kotalari düsük almislar, kota acilmasini bekliyoruz en erken haziran dediler, zam gelecek dediler, birde bu A3'ler artik üretilmiyormus, yil sonu yeni kasa gelecek dediler.

Sonra skodaya gectim, hic arabalari yok, ön siparisde almiyorlar, gemide gelende yok

VW kismina gectim, troc var bir tane, baska araba yok

Seat kisminada ugramadim bile

DOD'da kötü durumda A4 1.4 vardi, 2017 model, sagi solu boya atmis, hor kullanilmis, 220 bin liraydi, kaput boyali, dikkatimi birtek bu arac cekti

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Sizce doğuş 2020 model bu aracı kaça bırakır? 
https://www.dogusoto.com.tr/volkswagen-golf-15-tsi-act-150-ps-highline-dsg-4b3a8

liste fiyatı; 293.884TL

Dayanamayıp doğuşoto ya mail attım ve bana tam 83.884 TL indirim yaptılar😄 biraz daha zorlasam bedavaya alıcam. Nasıl bir mantık len bu 

9E75A387-8FD6-48D7-ABEA-771C5B8C5CB3.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Alpyaman aynsini banada dediler bugün, siparisini iptal eden olursa sizi listeye alalim, size haber veririz dediler, numarami biraktim ama kim siparisini iptal edecekte, sira bana gelecekte.......

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, aaron yazdı:

200'lü fiyatlara ne kadar kolay alıştık.

41 dakika önce, aaron yazdı:

200'lü fiyatlara ne kadar kolay alıştık.

İki sene sonra 300 lü konuşuruz

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

İlan sitelerine yazılan fiyatların ne kadar fahiş olduğunu gösteren bir yorum. Başka bir forumdan alıntı. 2020 model araç almak isteyenlerin sarı siteye değil bayiye bakması lazım. Mart başında yeni araçlar geliyor. 

Alıntı

Skoda superb 2020 model 1.5 tsi dsg premium paket + cam tavan 222 bin tlye teslim alındı. Sarı sitede 2019 modellerini 230 240 tan satiyolar almayı düşünenler bayileri arasınlar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 14.02.2020 at 11:40 AM, Alpyaman yazdı:

Dayanamayıp doğuşoto ya mail attım ve bana tam 83.884 TL indirim yaptılar😄 biraz daha zorlasam bedavaya alıcam. Nasıl bir mantık len bu 

9E75A387-8FD6-48D7-ABEA-771C5B8C5CB3.png

Bu araç için bugün Doğuş Maslaktan fiyat aldım. 243.000 ₺ son fiyat verdiler.%60 lik vergi dilimine giriyormuş size hangi bayi 210.000 ₺ fiyat verdi acaba merak ettim. Bu kadar fark olabilirmi anormal geldi bana.🤔

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Optimus yazdı:

Bu araç için bugün Doğuş Maslaktan fiyat aldım. 243.000 ₺ son fiyat verdiler.%60 lik vergi dilimine giriyormuş size hangi bayi 210.000 ₺ fiyat verdi acaba merak ettim. Bu kadar fark olabilirmi anormal geldi bana.🤔

Maslak doğuş Mine hanım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
28 dakika önce, Optimus yazdı:

Mart başı veya sonu gibi gelecek araçlar için kurda değişiklik olmazsa %60 olmayacak şekilde fiyatlar verilebilir. A3 için bile 215 bin tl rakamları veriliyor alt dilimdeki vergilendirmeden. Belki de blöf yapıyordur bazı bayiler aracı yüksekten satabilmek için. Diğer bayileri de arayın fiyat alın. Şuan bayilerin bir dediği bir dediğini tutmuyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...